Wpis z mikrobloga

#policja #ocieplaniewizerunku #heheszki #alkoholizm #alkohol
Dzisiaj w nocy około godziny 1 odwoziłem znajomych po domach z imprezy. Wiozę ostatniego delikwenta #!$%@? w 3 dupy no i zatrzymała nas policja za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym ( 8 km ). Zjechałem jak kazali, i się pytają gdzie się tak pan śpieszy, To mój kolega "król komedii" powiedział że "przewozimy 5 kilo haszyszu z Holandii i nam się spieszy na handel". No i ja zacząłem przepraszać policję za mojego znajomego, a ten ciul brnie dalej. i gada z policjantami. Kazali wysiąść z samochodu, ja do jednej policjantki on do policjanta. Ja policjantce powiedziałem że odwożę ludzi z imprezy (tu powinno być miasto). a kolega nachlany i pierdzieli farmazony. To zaczęło się przeszukanie samochodu. Myk gaśnica rok po terminie, po co mi łom i młotek w bagażniku i sznurek ( musiałem pokazać zdjęcia z naprawy dachu u mojej koleżanki, ps. tam były też inne narzędzia i kilka desek) przetrzepali cały samochód...( około 400 metrów od mojego domu ). i teraz najlepsze, Ta policjantka spytała się kumpla gdzie jest te 5 kg narkotyków, To #!$%@? powiedział: "W mojej dupie chce pani sprawdzić" no to go zawinęli na 48h. Mnie spisali mandaciku nie wlepili i kazali jechać prosto do domu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
a czasem gaśnica poprostu ma być? A legalizacja to tylko farmazon policji?


@Gruby01: Jak bylem ostatnio na badaniu technicznym, to pracownik powiedział mi, żę gaśnica musi być. Czy ma legalizację, termin i czy w ogóle działa, to już moja sprawa i prawo o tym nie wspomina
  • Odpowiedz
  • 2
@JaTegoNiePowiedzialem
Brzmi jak bait, albo policjanci którym się nudzi.

mój wujek lata temu stracił tak prawko przez #!$%@? kolegów.
To znaczy stracił bo prowadził po spożyciu xD ale nie wydałoby się gdyby ekipa nie zaczęła #!$%@?ć.
  • Odpowiedz