Wpis z mikrobloga

@Korsir: oczywiście, że jest wnęka od tyłu (11:42) tylko trochę krótsza niż w dziadku, a sama szafa jest spora i używana na ciuchy. Czy ja wiem czy tak dużo mniej miejsca? Jest o jedną szafkę mniej miejsca niż w dziadku, a przy tym, że ma się lodówkę i zlew myślę to myślę, że można te około 50cm mniej miejsca przecierpieć, po prostu ogromnego głośnika się nie wrzuci.
Kamilek2323 - @Korsir: oczywiście, że jest wnęka od tyłu (11:42) tylko trochę krótsza...
@ArchDelux do eksperta mi daleko. Natomiast lubie dyskusje i rozmowy na jakimś poziomie. Akurat miałem okazje siedzieć w obu tych busach to opisałem moje spostrzeżenia.
Co to planowania to kamper Dawida powstał od zera do ostatecznej wersji w ciągu bardzo krótkiego czasu u Kapitana przyczepy. Dziadek ewoluował przez kilka lat i był robiony po kawałku, ciagle przerabiany itd.
Dziadek ewoluował przez kilka lat i był robiony po kawałku, ciagle przerabiany itd.


@Korsir: nie no teraz to naciągasz trochę. Przecież on w praktycznie nie zmienionej formie to jest od dwóch lat nieco ponad. Ta zabudowa co jest teraz to była robiona od zera od podstaw przez Jarka to nie gadaj, że był przerabiany po kawałku. Po kawałku to było wrzucenie hamaka, krzesła biurowego, wielkiego głośnika i wywalanie drzwiczki od szafek