Wpis z mikrobloga

@officer_K: Juz tam obrzydliwe. To tylko potwierdza moją tezę jaką sformułowałem z rok temu, że Mentzen to lider idealny. Człowiek bez charyzmy, wiedzy, z watpliwym wykształceniem, skupiający się na memetyce, a nie polityce czy konkretach. Ja tam zawsze zle im życzyłem więc sie ciesze. Co innego gdyby mieli kogoś z charyzmą jak Braun czy Korwin ¯\(ツ)/¯
@Jariii: a może mają program w którym jest wszystko opisane, a te nie z publiki to odpowiedź na przekór bo to swetru wcześniej mówił że ludzie chcą konkretów - ale tego wasze neuropejskie umysły już nie przetwarzają. Rysio stał się psychofanem Mentzena jeździ za nim po całej Polsce, każdy jego film to praktycznie mowa o konfederacji - w sumie robi to co wyborcy innych partii zamiast promować swoje partie to walą
@angelofdeath007: Przecież konfederacja zawsze twierdziła, że jest najbardziej merytoryczną partią w przeciwieństwie do bandy czworga. Madera tylko powiedział "sprawdzam". To oczywiste, jako typowy centrowyborca bardziej gardzę konfą niż PiSem. To tylko pokłosie i skutek tego, co zrobiła konfa z aborcja, na zawsze straciliście centrowy elektorat.