Wpis z mikrobloga

To chyba moja najgorsza cecha, dlatego muszę myśleć tak jakbym miał #!$%@? na słowa otuchy, pomoc czy przyjazne nastawienie znajomych których tu poznałem, bo inaczej skończy się tak jak ostatnio i 5 letnia znajomość leci do kosza ( ͡° ʖ̯ ͡°) W sumie już nie raz zniszczyłem swoją znajomość w ten sposób () Ale co poradzę że potrzebuję trochę bliskości, to nie moja wina (,)

#depresja #tfwnogf #przegryw #feels
Pobierz Wanzey - To chyba moja najgorsza cecha, dlatego muszę myśleć tak jakbym miał #!$%@? n...
źródło: comment_1590538594vPmk44o0ZWnIE0VIEwRZWyw400
  • 6
@EndThis: Chciałem więcej niż przyjaźń i chciałem to od razu i wiadomo jak taki wrażliwy anonek jak ja chce to wcielić w życie i wychodzi cringe i desperacja ()
@Wanzey: Ona się pewnie ruchała, #!$%@?ła a ciebie jak gąbkę emocjonalną traktowała żeby się wypisać a tobie się to z bliskością pomyliło. Dla niej byłeś jednym pewnie z 10 podobnych albo więcej, przykro mi ale taka prawda.
@EndThis: Właśnie na początku to byliśmy równi ale potem ona została moją gąbką emocjonalną wielkości godzili XD Ja bym sam siebie nie mógł tyle słuchać ( ͠° °)