Wpis z mikrobloga

@Normicki: żeby po tym wpisie dojść do wniosku, że matka była ofiarą i trzeba jej współczuć, bo pewnie wina jest tatusia no i jego samego, że się nie postawił, to trzeba mieć empatię i logikę lvl kobieta.
  • Odpowiedz
  • 0
@Normicki właśnie tak to wygląda jak przeczytasz o patologii na Facebooku czy Instagramie. Biedna oprawczyni pokrzywdzona przez ofiarę, bidulka (,)
  • Odpowiedz
@Normicki: Ja mam takie wrażenie, że społeczny gadzi mózg (czyli byt złożony z mózgów kobiet i simpów) ma jako swój główny cel zapewnienie, że kobieta czegokolwiek by nie zrobiła to nigdy i nigdzie nie może być poddana jakiekolwiek krytyce, karze albo osądzeniu. KOBIETA NIE MOŻE BYĆ WINNA!!!
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny: Dokładnie tak jest, to jest ten kolektywny mózg którego my faceci nie mamy, ja nie będę bronił jakiegoś sebixa co #!$%@? się #!$%@?ł w drzewo - ot debil i #!$%@? z nim.

Kobiety natomiast od razu działają jak stado kur, "atak" na jedną - atak na wszystkie.
Nie mogą dopuścić do tego aby chociaż jedna była postrzegana jako winna bo to by oznaczało, że i one mogą być winne i
  • Odpowiedz
@Skrzycki: Nie, zwyczajnie tego typu osoby (najczęściej kobiety) mają umiejętność wczucia się empatycznie tylko w osoby sobie podobne, z własnego kręgu, z własnej bańki.

Nie potrafią ani na logikę ani na emocje zrozumieć, że ktoś może być w kompletnie innej sytuacji, mieć inny model myślowy ukształtowany przez inne środowisko (przez geny też).

Dlatego za każdym razem jak słyszą o jakichś problemach co ich bezpośrednio nie dotyczą to się prują, bagatelizują czy
  • Odpowiedz
kobiety mają mnóstwo empatii, ale tylko dla innych kobiet, mężczyzna jest w ich hierarchii niżej od psa


@Ponic: od dziecka mają prane mózgi. Najpierw przez kobiety-nauczycielki, według których dziewczynki są mądre I grzeczne, a chłopcy głupi i problematyczni.

Potem przez mass media, że facet to zło i czychające zagrożenie. Mało jest filmów, w których to mężczyzna jest oprawcą, a kobieta ofiarą?

Na koniec lewicowi politycy wprost mówią, że przemoc ma płeć,
  • Odpowiedz
  • 0
@Normicki
Za każdym razem kiedy czytam takie odpowiedzi kobiet, trochę bardziej rozumiem dlaczego mężczyźni wybierają przemoc zamiast rozmowy z nimi xD.
  • Odpowiedz