Wpis z mikrobloga

@psposki: Kolego; ileś razy się pytałeś czy działa i czy wpłacać - w takich inwestycjach trzeba szybko podejmować decyzję - "wchodzę"/"nie wchodzę". A jak się 3 dni zastanawiałeś, to już po ptakach. Majątku nie wtopiłeś ;)
@Betek: jak widać w blockchainie ostatnia wypłata poszła za transakcję:

02e7ee892fb8eaafb7f46b8a8493bc4885b6099e3e77011f8e8e97bed0c2973a

z godziny 22:09:02 "ichnego" czasu.

Proponuję wypłaty tego co zostało wg kolejności zgłoszeń, reset ponzi i ograniczenie wpłat do max 1BTC żeby przedłużyć jego życie i bawimy się dalej - przecież każdy znał ryzyko ;)

No i po resecie (bo jak już się powiedziało jedno to trzeba się tego trzymać) już się nie baw w "ja nie biorę 1% niech
@Betek: To powiem Ci, że słabo bo teraz jak ludzie na to patrzą to ciężko im będzie uwierzyć, że to akurat tak jak na MB i będą na Tobie chłopie wieszać psy :/

Ewentualnie zamiast siedzieć tutaj i biadolić można by ruszyć to ponzi dalej :)
@Betek: Mi np. jak robiłem 3 transakcje pod rząd, to 2 łapał, a trzeciej nie wyświetlał. Dopiero jak się potwierdziła pierwszy raz, to lądowała na liście transakcji wg czasu, w którym została wykonana - a więc gdzieś po środku.
A może zrobić tak, że wypłacić nie całość z zarobkiem a np 50% wpłaty i jechać wg czasu i aż się skończą środki?

No sam nie wiem próbuję znaleźć jakieś rozwiązanie z którego każdy w choć najmniejszym stopniu będzie zadowolony

@Betek może i kłamie ale moja wpłata akurat nie skacze z miejsca na miejsce i zgadza się z moim walletem
@plum17: Bo one nie skaczą, tylko są niewidoczne a później pojawiają się nie na końcu kolejki tylko gdzieś w środku.

EDIT: dodam więcej - do tego czasu BC w ogóle nie widzi transakcji - jak wejdziesz pod jej adres, to dostajesz że transaction not found lub coś w tym stylu.
@Betek nie będę już powtarzał i Ciebie cytował ale jak powiedziałeś, że nie bierzesz to się tego trzymaj a od nowej kolejki bierz.

1. Ja się Ciebie absolutnie nie czepiam tylko podsuwam pomysły bo szkoda mi Twojej roboty i Ciebie bo na Tobie będą hejty wieszać

2. jak ruszy nowa edycja to mimo, że teraz wtopiłem to zagram ponownie bo jesteś uczciwym gościem i nie spieprzyłeś jak miałeś okazję z ~ 48BTC
@plum17: Tak jak pisałem wyżej - transakcja jest niewidoczna i pojawia się po pierwszym potwierdzeniu, ale nie na końcu tylko wg czasu wysłania - czyli często gdzieś w środku. Jeżeli algorytm bierze najnowsze wpłaty, to jej nie złapie.

EDIT: by trzeba brać za każdym razem całą listę, ale to też jest bez sensu. Zresztą, nie wiem jak dokładnie wygląda API - na pierwszy rzut oka jest kijowe :P
@Betek: Powiem tak:

Jeśli się zalapię na jakiś zwrot (na ogólnych zasadach dla wszystkich) to połowę przelewam na Twój prywatny wallet bo to co robisz jest mega zajebiaszcze ;)