Wpis z mikrobloga

#rozdajo #krakow #muzykafilmowa

Jeśli do jutra do południa nie znajdę chętnych na bilety na koncert, to z plusujących wybiorę jedną osobę która otrzyma darmowy bilet.

Parametry koncertu: Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone. Tauron Arena (Kraków) 15.09.2023 godzina 19.00. Sektor A2, miejsce kilka metrów od sceny.
  • 23
  • Odpowiedz
@skruszony: to niezłe ceny sobie życzą. Bilety na oryginalnego Zimmera zaczynają się chyba od 250 zł... Sprawdziłem i za koncert Hansa w Amsterdamie zapłaciłem 60 euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Izanagi013: nie, bilety na Hansa Zimmera zostały po prostu przeniesione koncert w 2024, z tym, że nie Hans Zimmer Live, a Hans Zimmer World. Po prostu trochę inny repertuar.

A tu może i cena jest taka sama, ale za to brak kompozytorów, oryginalnych wokalistów i gwiazd muzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skruszony: #!$%@? ennio morricone w krakowie... chciałem zabrać ojca (i matkę) na urodziny na koncert (też tribute bo dziwne żeby sam #!$%@?ł) październik rok temu, przyjeżdżamy pod ICE a portier na podziemnym sie mnie pyta czy ja na morikone, ja że tak a ten do mnie że ja nie pierwszy dziś i że to odwołane i powinienem maila dostać XD maila gdzieś odgrzebałem później w spamie ale widze z kierowcą za
  • Odpowiedz
@worm_nimda 1 mail:
"Z przyczyn losowych organizator koncertów Morricone Films History jest zmuszony do przeniesienia koncertu, który miał się odbyć 4.10.2022 w sali ICE Kraków na dzień 19.04.2023. Bilety zachowują ważność.
...
Za zaistniała sytuacje przepraszamy, ale jest ona wynikiem tzw. siły wyższej, a więc choroby artysty."

2 mail:
"W związku z problemami techniczno - organizacyjnymi związanymi z jedną z sal koncertowych oraz koniecznością zorganizowania trasy koncertowej składającej się z minimum 5
  • Odpowiedz
@malibu99: @worm_nimda , no to Wam coś powiem. Ten koncert jest regularnie odwoływany, przekładany itd., a bywają też problemy ze zwrotem kasy. Dawno temu po oryginalnym koncercie Hansa Zimmera zaczęły mi się wyświetlać oferty właśnie na coś takiego. W niektórych datach i miejscach cena była nawet całkiem atrakcyjna - 100 zł w Lublinie? Spoko, pojedziemy sobie na weekend, zobaczymy Lublin, żadne pieniądze. Ale posprawdzałem opinie i po ich lekturze to w
  • Odpowiedz