Wpis z mikrobloga

#gamepass #xbox #xgp #gry #xboxgamepass #rozdajo
Pamiętajcie żeby dzisiaj się załadować po same kule bo jutro tani sposób na Game Passa przestaje działać.
Został mi jeden kod na 30 dni, dokładnie "Xbox Live Gold 3 months Xbox Live Key GLOBAL" bo okazało się że przekroczyłem dozwolone 36 miesięcy, chętnie wspomogę potrzebującego pod warunkiem przelania na jakieś schronisko 10-20 zł żeby odsiać ludzi, którzy z automatu wszystko dej.
Krs90 - #gamepass #xbox #xgp #gry #xboxgamepass #rozdajo
Pamiętajcie żeby dzisiaj się...

źródło: obraz_2023-09-13_183729034

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Krs90: spoko :) ja dobijam właśnie dwa konta bo moje i syna, ale chyba tak dociągnę 1,5 roku na każdym a później się zobaczy. może tylko jedno będę przedłużał normalnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@p0mian: Ja to doładowałem do sierpnia 2026, bo w sumie taniej niż 20 zł/miesiąc raczej nigdy już nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
NIE MOGĘ EDYTOWAĆ ALE KOD JUŻ ODDANY
PAMIĘTAJCIE DOŁADOWAĆ GAME PASSA W OPÓR BO JUTRO KOŃCZY SIĘ PROMOCJA

ALL HAIL BILL GATES
  • Odpowiedz
  • 2
To przynajmniej jezyki sie uciesza


@CrazyHorse1849: Jak jeżyki zadowolone, to odezwę się na priv bo mam jakieś klucze do gierek których nie aktywowałem, to chętnie wyślę jakbyś chciał :)
  • Odpowiedz
  • 1
sytuacja, to prawdopodobnie wejdą jakieś pakiety "rodzinne".


@Obywatel_Kondominium: Chyba taka opcja albo coś podobnego już jest, ale nie interesowałem się zbytnio tematem. Utrzymać się pewnie utrzyma, bo to obecnie oczko w głowie Xboxa.
  • Odpowiedz
@Krs90: Nie miałem na myśli subskrypcji jako takiej, ale o sytuacjach gdzie ludzie ładowali po same kule na 3 lata i po około półtora roku im to ukrócano czy to z powodu regionalnych czy wadliwych kodów, nie wiem dokładnie, czasami ludzie o tym na peperze wspominali. Ofc nie chcę nikogo straszyć, bo pewnie to jednostkowe przypadki, ale mimo wszystko, ładowanie na 3 lata wstecz niekoniecznie musi wyjść korzystnie. MS regularną ceną
  • Odpowiedz
@Obywatel_Kondominium: to co na peperze czasem wspominają, to akurat tu związku nie ma, bo im chodzi o jednorazowe kody GPU. Przez jakiś czas za grosze (kilka zł dosłownie) można było kupić klucze Ultimate na 1 mies, które działały tylko z nieaktywną subskrypcją i się nie kumulowały, więc trzeba bytło wbijać kod co miesiąc. Trwało to z pół roku, potem kody zaczeły drożeć, wszyscy kupowali po kilka/kilkanaście kodów Po paru miesiącach większość
  • Odpowiedz