Wpis z mikrobloga

#tv #iptv #androidtv

Mirki, co potrzebuję kupić żeby oglądać polską tv (za granicą) z internetu na telewizorze ? Na komputerze czy telefonie oglądam sobie przez DeltaMediaPlayer. Niby mogę podłączyć lapka do tv, ale męczy mnie #!$%@? się z kablami i wybieranie kanałów na touchpadzie.

Wystarczy jakiś (obojętnie jaki) tv box ? Potem coś muszę zainstalować? Jakiś abonament płacę? Jak to wygląda? Może podeślecie jakiś link do sprawdzonego poradnika ?
  • 19
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek: a coś tańszego na początek? Ta Nokia 8010 to ponad 550zł albo 120€. My i tak Netflix i HBO, albo niemiecką telewizję oglądamy głównie. Polska TV potrzebna bardziej jak rodzina czy znajomi wpadają.
  • Odpowiedz
@ch1va5: apka na smart tv, lista i po klopocie jezeli tv to cos nietypowego lub starszego to box androidowy c+ box lub chromecast albo drozej Thomson lub nvidia shield .
  • Odpowiedz
  • 0
@puniek: @Wojo75 @johnmorra mo telewizor jest niby smart Grundig (2021 rok produkcji). Próbowałem zainstalować tego DeltaMediaPlayer którego używam na codzień, ale się nie udało. Dlatego pomyślałem, że może na takim tv boxie będzie łatwiej.

A takie ma te smart apki zainstalowane:
ch1va5 - @puniek: @Wojo75 @johnmorra mo telewizor jest niby smart Grundig (2021 rok p...

źródło: 20230913_164003

Pobierz
  • Odpowiedz
Jezeli nie masz set iptv , smart one i Delta media masz konto wykupione to android box podlaczyc do tv i wgrac osobiscie delta jest mocno ograniczina cos dopiero wrzucają viaplay ale to slaba oferta przynajmniej niedrogo bo chyba na zrzutkę 5 zl jest
  • Odpowiedz