Wpis z mikrobloga

Czy ktoś zainstalował i gra w League of Legends? W necie jest poradnik przez Bottle ale obecna wersja jest upośledzona i np. nie da się otworzyć folderu instalacji, nie da się zmienić folderu instalacji... Pomimo tego gra się instaluje i uruchamia ale RAZ. Jak ją zamknę to już drugi raz uruchomić nie da rady... Próbowałem instalować przez Steama i Lutrisa i się nie dało. Jest jeszcze jakieś inne wyjście?
#steamdeck
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ari93: Nie no chłopie, Steam Deck nie nadaje się do żadnej gierki competetive (no chyba że karcianki xD). Nie psuj innym zabawy i nie graj w Lola na steam decku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@BillyDallas: @Filip3k91 to doprecyzując chodzi mi o TFT ;P wydajnościowo jest super; działa na wysokich (nie maksymalnych) w 3440x1440 przy 60-90 fps. Jakieś 1080p FSRem podbite do 1440p powinno dać bardzo dobre efekty. Jak gram na mojej mocno skręconej 3070 i widzę że sama grafika wciąga ok 100W (ale 165hz przy gdzieś 150% z 3440x1440) nie licząc procka i reszty to tak trochę...
Może i bym na iPadzie sobie
  • Odpowiedz
  • 0
@Filip3k91: ja ostatnio disco elysium skończyłem i tak po dłuższej przerwie włączyłem sobie TFT i jakoś mnie wciągnęło a póki czekam na promocję na Brotato... ;d
  • Odpowiedz
@Ari93 czekasz na promocje brotato? Przecież ta gra kosztuje 23 złote ( ͡° ͜ʖ ͡°) ewentualnie poczekaj że 3 miesiące będziesz miał promocję noworoczną
  • Odpowiedz
@Ari93: ja grałem i TFT spoko się gra, instalowałem już nie pamiętam przez co heroic/lutris/ jakiś launcher co instaluje za ciebie
  • Odpowiedz
  • 0
@manikcs: regularnie bywała za ~15zł także... nie śpieszy mi się ;P

@Zubern miło by było jak byś sobie jednak przypomniał :D ale kiedyś to po prostu mogło działać, może ostatnio gdzieś ktoś coś spieprzył...
  • Odpowiedz