Wpis z mikrobloga

Byłem na wakacjach przez cały tydzień, na moje nieszczęście pocztex próbował dostarczyć czwartek/piątek paczkę gdy telefon miałem w trybie samolotowym - jak się okazało, w piątek im się to udało i paczkę dostarczyli. Komu? Nie wiadomo, zero informacji, kuriera albo w pracy nie ma, albo poczta głosowa, infolinia ma wyjaśniać i nie wiadomo do kiedy to wyjaśnianie potrwa.
Czy mogę coś więcej w tej sytuacji zrobić niż zgłoszenie tego na infolnie? Może jakieś formularze reklamacyjne? I czy ktoś się orientuje ile zajmuje im wyjaśnianie takiej sprawy? Bo już 3 dzień cisza
#pocztex
  • 8
@telemach20: Przesyłka ma status doręczony, awizo nie zostało zostawione, na ochronie/recepcji również nic nie zostało zostawione, nie wiem czy jest sens pójście na pocztę gdy przesyłka w systemie jest u 'odbiorcy'
@Bragzii: u mnie jest tak, że przesyłki Pocztexu dostarcza listonosz, może i tu tak było, że nie był to jakiś inny kurier, tylko twój lokalny listonosz i on powinien wiedzieć komu dał.
@Wiskoler_double: @Kalesonietti @telemach20 Dzwoniłem do kuriera, on nic nie wie, ale sugerował posprawdzać po recepcjach - byłem nawet w sąsiednich budynkach, byłem na poczcie, byłem na ochronie, paczka cudownie wyparowała. Paczka odebrana mimo że nawet mnie w Polsce nie było XD No trudno, poczta to jednak poczta, będę reklamować przez infolinię
@mateusz-zahorski: Tak, czwartek nieudane doręczenie, piątek doręczono przesyłkę. Tylko ani wtedy ani wtedy nikt jej nie odebrał :D Wszystkie recepcje gdzie mógł zostawić posprawdzane, paczka niestety zaginęła ale reklamacje złożyłem