Wpis z mikrobloga

Cześć,
Teściu zlecił mi poszukanie dla niego TV 75 cali do salonu, gdyż bardzo podoba mu się mój Samsung 65" Qled Q70R. W sumie to posiadam ten TV od 2019r i do tej pory nie miałem z nim kłopotów.
TV teściowi głównie ma służyć do oglądania sportu, filmów wieczorami oraz okazyjnie TVN24h przez 8h dziennie. Jako iż salon jest szeroki, to im lepszy będzie miał kąt patrzenia, tym lepiej. Budżet to max 8k pln.
I tutaj mam do Was pytanie, czy faktycznie polecać mu QLED QE75Q80 za 8k, lub QLED QE75Q77BAT za 6k, czy też może coś innego, co się mieści w budżecie? Raczej nie zamierza on dodatkowo kupować soundbara czy też kina domowego, przynajmniej na obecną chwilę.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
#telewizory
  • 3
  • Odpowiedz
@78702318667314: Jeśli zależy mu na kątach, to żaden z powyższych bo to telewizory na matrycy typu VA, która kąty ma słabe. Musisz mu poszukać czegoś niestety na matrycy typu IPS. Trudno mi wskazać jakichś konkretny model bo nie siedzę w tej półce cenowej, a dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że często w jednym modelu typ matrycy zależy od konkretnej przekątnej. Najłatwiej trafić IPS będzie chyba u LG.
  • Odpowiedz