Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tak mnie naszło ¯_(ツ)_/¯ skoro użytkownicy elektrody kreują się na takich speców od elektroniki i rzekomo strona w myśl swojego regulaminu ma zrzeszać specjalistów ds elektroniki, to dlaczego nikt z nich przez ten cały czas istnieja tego forum nie pracuje nad jakimś projektem np budowy silnika, co byłoby korzystne dla naszej gospodarki, bo dzięki temu powstałoby nowe miejsce pracy, a Polska zaczęłaby eksportować silniki i n8e przyjmuje argumentów odnośnie braków gotówki, bo UE dofinansowuje różne przedsięwzięcia, a nawet PUP coś daje na rozpoczęcie działalności i mimo tego typy wolą x lat siedzieć na forum i wywyższać sie przed kazdym jakim to on specem od elektroniki nie jest, a jakoś nie widac by pracował nad jakimś projektem

#pytanie #elektroda #niepopularnaopinia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim Jak po studiach technicznych rozpocząłem pracę, to trafiłem na takiego gościa około 60 lat, który cały czas twierdził, że każdy inżynier powinien stworzyć coś wielkiego, robić wielkie projekty korzystne dla kraju, aby spłacić swoją naukę.
Tak mi się przypomniał ten gościu. Narracja ta sama xD
Mnie i tak zawsze zastanawiało, że oni mają serwisy elektroniki, serwisy samochodowe, własne elektroinstalatorstwo i jeszcze inne #!$%@? wie co a ich czas spędzony na forum to jakieś 12h dziennie. Do tego każdy robiący bez faktury to janusz bez umiejętności a oni najlepsi. Raz pojechałem do najlepszego mechanika pod władysławowem to opisując na forum co #!$%@?ł to dostałem bana plus groźby pozwem od użytkownika. I piszę to całkiem serio. Minęło już kilka
@bero33bb a to mają albo mieli takiego speca od automatów, że znałem go osobiście to wiem, że robił ctrl+c do translatora i potem po tłumaczeniu i poprawkach ctrl+v na forum. Jedno co przyznam - dzięki temu faktycznie miał wiedzę. Ale dzisiaj to tam uzyskasz 100 odpowiedzi jak wymienić termostat w 1.9TDI, ale za to nie dostaniesz ani jednej odpowiedzi, kiedy zadasz trudniejsze pytanie dotyczące elektroniki w samochodzie.
✨️ Autor wpisu (OP): @jalop ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale taka narracja nie jest zła imo, oprócz tego by studenci odpracowali za studia, nie w taki sposób, a po prostu zrobili coś dla Polski to nie jest nic złego, więc nie rozumiem Twojego ciśnienia lachy
¯_(ツ)

@Zarzutkkake Co to jest wymienić rozrząd w VW passacie TDI? xD mi chodzi o to, że skoro głąby sie na