Wpis z mikrobloga

A co jeśli huop zaliczyłby #milf, ale taką dobrą. W kołchozie widuje taką 40-45lvl mmm, aż na samą myśl prącie stoi. Nie jakaś ladacznica, elegancka, w sukience, lekki makijaż - ma wszystko na swoim miejscu.. Patrzcie jak sie rozmarzyłem ehh.

Wracając. Gdyby huop zaliczyłby nawet inną milf mamuśke, to musiałby zostać wygnany z tagu?
#przegryw #mamuski
Mr3nKi - A co jeśli huop zaliczyłby #milf, ale taką dobrą. W kołchozie widuje taką 40...

źródło: 93b

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: nie mów nikomu, że ci powiedziałem, ale możesz robić co chcesz i dalej pisać na tagu. Ba, nie musisz mówić o wszystkich szczegółach swojego życia, niektóre możesz przemilczeć.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Tak, seks = wygnanie z tagu. Chyba, że z prostytutką. Bo tu w sumie nie chodzi o sam fakt odbycia stosunku tylko o fakt tego, że potrafisz doprowadzić do tego stosunku. Płacąc corvie tak jakby jeszcze bardziej potwierdzasz to, że nie potrafisz rozmawiać z kobietami, dlatego do wygnania nie dojdzie. Jednak wciąż przegryw prawiczek > przegryw diviarz, bo jednak trochę dynaminy trzeba mieć aby pójść na tego typu rzeczy
  • Odpowiedz
  • 0
nie musisz mówić o wszystkich szczegółach swojego życia, niektóre możesz przemilczeć.


@RopuchYtong: Nie robię tego, nie bez powodu. To i tak nic nie zmieni, a może jeszcze bardziej mnie zniszczyć.

nie mów nikomu, że ci powiedziałem, ale możesz robić co chcesz i dalej pisać na tagu


Dziemkuje! ()

Jednak mamy niepisane zasady.
  • Odpowiedz
  • 1
@mecenassrenas: Mylisz sie mecenasie. To czysty pociąg do mamusiek, ale nie pogardzę płodną julką. Jakbym miał wybrac pomiędzy mamuśką aka milf, a młodą 18, to wybrałbym mamuśke.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Jak bez zobowiązań, to sam bym się zastanowił, ale ja mieszkam na zadupiu i już mnie próbowali z takimi swatać. Jakbym się z taką na mieście spotkał to już koniec, takie kurła u mnie plotkarstwo. Wolałbym pójść do milfa divy.
  • Odpowiedz