Wpis z mikrobloga

@BiuroInterwencjiObywatelskiej: XD
- Panie Rafale, całe piętro poproszę.
- Ojj, nierówno mi się ukroiło, może być półtorej piętra?
- Może byc. To może jeszcze ze dwa na parterze Pan dorzuci bo żona lubi parterowe.
- Proszę bardzo. Życzy Pan sobie woreczek?
  • Odpowiedz
@UmbertoDalleMontagne: przed każdym inwestorem. Rynek tylko dla szaraków i rodziców którzy chcą kupić mieszkanie by dziecko już miało na start na dorosłość ( a jak po drodze 3 razy wymienią na lepsze bo ich stać, to już walić to )
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej:

Dawajcie ten kataster bo mnie szlag trafi

gospodarka która kosztem swoich obywateli oferuje dostęp do rynku nieruchomości

inwestorom z bogatszych gospodarek.... niesamowite w Azji, kanadzie czy Australi o Bogatych krajach jak szwajcaria nie wspomnę - gdziekolwiek indziej nie ma
  • Odpowiedz
@BiuroInterwencjiObywatelskiej: true, kataster spoko, ale też zakaz wynajmu w mieszkaniach wziętych na kredyt by się przydał ;]
Trzeba przekierować inwestycje w betonowe złoto na właściwe tory - biznes i giełdę. Inaczej nic się nie zmieni i mieszkania dalej będą niedostępne dla ludzi, którzy chcą kupić je do życia.
  • Odpowiedz
Dawajcie ten kataster bo mnie szlag trafi


@BiuroInterwencjiObywatelskiej: tak, bo myślisz że ten kataster będzie problemem dla inwestorów i bogaczy XD. Jedynych których kopnie w dupsko to takich jak np moi rodzice którzy mają jedno swoje mieszkanie i drugie które odziedziczyli po wuju który zmarł z rok temu.
  • Odpowiedz