Wpis z mikrobloga

#kikiswiat Czyli tak jak mówiłem wcześniej. Kamil to żyła złota dla panów mechaników z Bosha. Wyjmowali polowe samochodu, włącznie z związkami, ale bezpieczników nie ruszali i to czysty przypadek, ze Jaś fasola zostawi u nich kolejne kilka kafli. Ostrzą już chyba zęby nawet, żeby przyczepkę naprawić. Na początku odcinka było mi żal Fasoli, ale na koniec jak opowiedział bez namysłu jak 5 latek 1:1 legendę panów mechaników to już przestało mi być go żal.
  • 7
  • Odpowiedz
@Jaitys: Tu nawet nie chodzi o ten bezpiecznik. Rzeczywiscie cos musi byc nie tak z przyczepą która byc moze gdzies ma jakas zwarę albo puszcza duzy prąd na auto. Moze juz wczesniej byly jakies akcje z tym zwiazane i ktos mu wrzucil wiekszy bezpiecznik.
  • Odpowiedz
@Jaitys wyjęli tylko silnik przodem bo lepszy dostęp do turbin i DPF. wiązka paliła się pod deską rozdzielczą. mało który mechanik lubi zdejmować deskę. żmudne, bardzo łatwo o połamanie plastyków.
druga sprawa, że przy takiej ilości spalania oleju silnikowego całkiem możliwe że DPF zatkało
trzecia sprawa to że przyczepa kempingowa jest źródłem problemów. dwie lawety uszkodziła, teraz VW. obstawiam że nie bez przyczyny ktoś dał tak mocny bezpiecznik
  • Odpowiedz