Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Weszlibyście w związek z różową która ma daddy issues, chodzi na terapię i ma jakieś nieprzyjemne doświadczenia z facetami? Niby wydaje się dość szczera, jest atrakcyjna i dobrze się z nią gada, ale jednak czasami mówi dziwne, wręcz niepokojące rzeczy.

#randki #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeżeli te niepokojące rzeczy co mówi są rzadko to miej to w dupie, nie daj się #!$%@?ć w pułapkę myślenia, że kobieta ma nie mieć czerwonych flag. Każdy ma coś tam nawalone na bani ważne,żeby wyrażała chęć zmiany swoich wad/złych zachowań i tyle
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

jeżeli te niepokojące rzeczy co mówi są rzadko to miej to w dupie, nie daj się

#!$%@?ć w pułapkę myślenia, że kobieta ma nie mieć czerwonych flag. Każdy ma coś

tam nawalone na bani ważne,żeby wyrażała chęć zmiany swoich wad/złych zachowań

i tyle


@Dziekandaj30 : no od czasu do czasu gada. Niby sama mówi, żeby to ignorować, bo czasami głupoty gada. Twierdzi, że jej się poprawia i już
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): To inny przypadek, ale podzielę się z Tobą swoimi doświadczeniami.

Ja władowałem się w związek z taką osobą (2 lata terapii podczas naszego związku - terapeutka zdiagnozowała jej histrioniczne zaburzenie osobowości) i teraz już coś takiego jest dla mnie totalnym redflagiem. Wraz z nią walczyłem z jej problemami, kosztem swojej własnej psychiki. Nieraz deklarowała mi że ma jakieś niewiarygodne "przełomy" i jest wielu rzeczy już świadoma deklarując poważne
  • Odpowiedz