Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski: Krzysiu tak samo rozbita szczęka jak u Ajtuja więc walka była by pewnie do pierwszego ciosu XD ale na 99% do tego nie dojdzie bo Krzysiu miał albo ma jakieś powikłania po boreliozie i nie wiem czy nie był chwilę na terapii w Choroszczy
@Ld93: @Asousino Widzę, że tutaj TEAM SZPILA wjechał. On w tej Anglii był w teamie Williamsa co pokonał Tysona, schyłkowego, ale pokonał i w jego gymie trenował, nie robił na zmywaku. Dodatkowo on z kariery zarobił i tak jak piszecie zainwestował, więc pewnie czasem kawę sprzedaje, jak mu pani co robi to w tygodniu nawali. To tak jak w Manchesterze Kuszczak ma knajpę z żarciem i była sytuacja podbramkowa, to on
@Sylwiusz89 w dupie ich obu mam xD Zimnocha nie widziałem żadnej walki a Szpili tylko z Denisem we freak fightach. Po prostu coś mi się nierealne wydawało, że zawodowy pięściarz siedzi i nabija kapucziny na kasę za minimalną na zlecenie, zamiast choćby iść kogoś trenować. Dlatego zrobiłem szybką weryfikację.
@Ld93: A taką postawę lubię bo uwierzyłbyś i puścił plotę dalej, to na koniec, byłoby, że Zimnoch robi w kawiarni za minimalną i czeka na lokal komunalny, mieszkając kątem u jakiejś 10 lat starszej baby co go utrzymuje, bo złośliwych na tym świecie nie brakuje;) A sprawdziłeś i brawo Ty! Ja walkę Zimnocha z Mollo oglądałem, z Rekowskim i jeszcze jedną z jakimś chyba pastuchem ze Słowacji, ale nie chce mi
@Ld93: Z Zslakiem tak wynika, z boxreca. Ogólnie Szpilka jako zawodowiec miał fajny rok czy dwa, on nie miał wcale, choć bilans dodatni:) Tylko, że i Najman czy wspomniany Rekowski też mają dodatni.