Wpis z mikrobloga

Często widzę na tagu, że chłopy chciałyby się cofnąć w czasie albo zacząć od nowa życie żeby naprawić błędy i że niby wtedy nie byliby przegrywami.

Zacząłem się nad tym zastanawiać i po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że nawet jakbym mogl się cofnąc w czasie czy rozegrać życie od nowa, to i tak skonczylbym tutaj na tagu.
Przesledzilem całe swoje życie oraz wszystkie ważniejsze w nim momenty i po prostu nie ma w moim życiu sytuacji gdzie jakbym zrobił albo powiedział coś inaczej to byłbym teraz normikem, nie popełniłem żadnych większych błędów, które zaskutkowaly moim obecnym przegrywostem.

Wszystkie przyczyny mojego przegrywu wynikają z genetyki (niski wzrost, brzydka morda) i biedy w domu i wydaje mi się, że zdecydowana większość chłopów też skończyłaby tak samo.
Myślenie, że gdyby zrobiło albo powiedziało się coś innego to byłoby się normikem jest zwykłym copium i ignorowaniem faktu, że to właśnie geny odpowiadają za to czy jest się normikem, oskarkiem czy przegrywem, a nie żadne błędy z lat młodzieńczych.
#przegryw #blackpill #przemyslenia
  • 9
Zacząłem się nad tym zastanawiać i po chwili namysłu doszedłem do wniosku, że nawet jakbym mogl się cofnąc w czasie czy rozegrać życie od nowa, to i tak skonczylbym tutaj na tagu.


@Amicia: Co za brak wyobraźni! Zakupiłbyś trochę btc w okolicach 2011 roku, a jak jesteś ambitny to #!$%@?łbyś kilka lat, żeby dokupywać btc aż do bańki w 2017 roku, ponownie zakupiłbyś po spadkach i sprzedał na górce w 2021.
@Eugeniusz_Zua: #!$%@? #!$%@?.
Jesteś przegrywem wyłącznie przez pracę w IT.
Ja jestem ekstrawertykiem z naturalnie umięśnioną sylwetką a przez ten gówniany zawód jestem śmieciem gorszym od bezrobotnego.