Wpis z mikrobloga

@diarrhoea: Jesteś tajemniczym człowiekiem ciężko Cie rozgryźć.Za 15 min widze Cie na ubikacji grającego w flappy bird przy akompaniamencie Limp Bizkit - Rollin' . Ogólnie nic ciekawego się nie stanie

@TripleSec: Ty będziesz ciągle siedział przy kompie.Nawet nie wstaniesz na siku

@adamfr: Oglądałeś oszukać przeznaczenie ? Uważaj w najbliższym czasie ; >

@Banaszek: Odpalisz cygaro jednocześnie słuchając http://youtu.be/0vtrIUp0c44 i śmiejąc się ze swych wrogów

@exle: Ty w
@TripleSec: W zasadach gry nie wolno się teleportować ! Widocznie wciąż myślisz jak to siedzisz przy kompie , nie zawsze odbiór jest ,czysty'

@diarrhoea: A to prosze do okienka obok . Ja zwrotów nie zwracam , myślenie też koszuje !
@Papeteria: 15 dobrze spędzisz na mirko co chwile oglądając #heheszki czy #ladnapani

@innv: No Ty niestety będziesz spać z małymi wstrząsami nocnymi.Masz niezbyt fajny sen , jakiś nagi facet Cie goni , a Ty wywalasz się o kamień... No i nie budzisz się , nie niestety...

@SweetLeaf: Będziesz zastanawiał się czy czegoś nie zjeść.Zejdziesz i sprawdzisz lodówke , po czym stwierdzisz , że jednak nie jesteś głodny.Po czym ponownie
@mlg20: Ale pudło...

Trafiłbyś praktycznie zawsze, ale w tym miesiącu jestem tak spłukany, że nie piję jeszcze z tydzień. Więc zostanę przy kompie złoszcząc się na Ciebie, że narobiłeś mi smaka i nie pójdę! :<
@shymon: Wiem , w gorszej wersji widziałem Cie okradającego pobliską stacje benzynową z piwa , ale nie chciałem tego pisać bo właśnie byś tam był. Pamiętaj nie musisz nic , Ty rób co chcesz !
@HenioPL: Ponownie oszukałeś przeznaczenie , moja złota kula lekko się #!$%@?ł.. na Cb ,ale koty takie są z natury... Niewdzięczne ... niech każdy dokończy jak chce.Ja bym dokończył , że przeurocze osobniki , czy jakoś tak
@shymon: Niemiec płakał jak oddawał .Działa niekiedy , ale trzeba puknąć kilka razy i sygnał jest mocniejszy.Niekiedy po prostu wskazuje pragnienia człowieka na 15 min do przodu zamiast to co ma się wydarzyć.W końcu trafiło na Cb.Przepraszam , ale ja mam gorzej/ I see dead people ..