Wpis z mikrobloga

@isomalta: Jak bym to ulepszył? Zrobiłbym dłuższe przez co mniej poziomów, wydaje mi się to lepszym rozwiązaniem niż obecne jednak nie jestem (na szczęście) osobą niepełnosprawną więc nie mogę się wypowiedzieć.


Życzę miłego wieczoru.

  • Odpowiedz
@Alver: Dłuższe? oO Ty to byś im kazał się najeździć :D Widzisz, gdybyś się zainteresował, to byś zobaczył na stronie 12 i 13, że co 9 metrów "traciłbyś" 1,4m na brak nachylenia :P

  • Odpowiedz
@Alver: Bredzisz. Ten podjazd nie jest przeznaczony dla ludzi niepełnosprawnych. Tam jest ścieżka rowerowa i właśnie do takich osób jest skierowane to miejsce. Przecież trzeba tam jakoś podjechać? Tym bardziej, że obwodnica leży w miejscu starego karteru i różnica poziomów jest duża. Winda? Chyba by nie wyrobili z naprawianiem takiej windy bo już widzę w tym miejscu zbuntowanych chłopców, rycerzy ortalionu z onkologii. :)
  • Odpowiedz
@Alver: zapewne niepełnosprawni jeżdżą obwodnica pielgrzymkami. Tak to jest podjazd dla rowerzystów :) chyba że Ty wyciągasz rower w najtrudniejszy możliwy sposób :)

  • Odpowiedz
@konrad15254: Czy to ważne gdzie jest? Czy niepełnosprawny nie ma prawa być przy obwodnicy? A jeśli to rzeczywiście podjazd dla rowerów to jeszcze gorsze marnotrawstwo bo ani nie wjedziesz tylko trzeba wprowadzać, są łatwę na to rozwiązania.
  • Odpowiedz