Wpis z mikrobloga

Jedna rzecz ktora mnie wkurza to te wszystkie LEDy RGB ktore musza byc wszedzie. Nic to nie daje, tylko bajer, a przeszkadza w graniu. Jak gram w gre to chce sie na niej skupic, a nie zeby mi przed oczami migaly sie jakies swiatelka we wszystkich kolorach teczy. Jesli jest taka opcja to ustawiam najnizsza mozliwa jasnosc, a jesli nie to wylaczam to w cholere. Jedynym wyjatkiem jest klawiatura, ktorej podswietlenie sie przydaje, ale nie zmienia to faktu ze mam je ustawiona na najnizsza mozliwa jasnosc, bo chodzi o to zebym widzial literki, a nie zeby mnie oslepialy.

#gry #grykomputerowe #pcmasterrace
  • 15
Jedynym wyjatkiem jest klawiatura, ktorej podswietlenie sie przydaje, ale nie zmienia to faktu ze mam je ustawiona na najnizsza mozliwa jasnosc, bo chodzi o to zebym widzial literki, a nie zeby mnie oslepialy.


@Mortimer_Gothic: zawsze można się nauczyć pisania bez patrzenia na klawiaturę
zawsze można się nauczyć pisania bez patrzenia na klawiaturę


@przegryw_z_piwnicy: no i wtedy wylaczyc calkowicie podswietlenie zeby nie przeszkadzalo

Kupiłem sobie kartę ostatnio i nie da się ich wyłączyć


@scriptkitty: Zaraz, co to za karta? Mnie wkurzalo ze nie da sie wylaczyc lub przyciemnic loga w laptopie acer predator...
Jedna rzecz ktora mnie wkurza to te wszystkie LEDy RGB ktore musza byc wszedzie


@Mortimer_Gothic: RGB zawsze można wyłączyć albo ustawić na jeden kolor, dlatego uważam że zdecydowanie nie jest to irytująca rzecz.
Ceny kart graficznych, mierna jakość monitorów, brak standardów w świecie software do kontroli płyt głównych czy jakość Windows padająca na pysk - to są prawdziwe problemy #pcmasterrace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RGB zawsze można wyłączyć albo ustawić na jeden kolor, dlatego uważam że zdecydowanie nie jest to irytująca rzecz.


@L3gion: tylko pytanie po co to w ogole jest skoro trzeba to wylaczac?
RGB zawsze można wyłączyć albo ustawić na jeden kolor, dlatego uważam że zdecydowanie nie jest to irytująca rzecz.


@L3gion: Nie zawsze. Szukałem kilka godzin jakiegoś softu który mi wyłaczy rgb na " Gigabyte GeForce RTX 4090 Gaming OC" i niestety nie ma. Niby jest coś od Gigabyte ale nie działa.
@Ralphs taki że rozdzielasz produkcje specjalnie pod kogoś kto równie dobrze może sobie łatwo te światełka wyłączyć. I zalega ci na magazynie towar którego cześć ludzi nie będzie chciała. Ja na prawdę nie rozumiem tego kwiku o RGB gdzie to praktycznie w każdym przypadku da się wyłączyć jak nie chcesz i tyle
@Amenotejiikara ale o czym Ty piszesz?xD OP się żali, że wszędzie RGB, to ja grzecznie pytam czemu nie złoży na częściach bez - i tyle. A to, że firma X musi rozdzielać produkcję to mi koło #!$%@? lata, jeśli oni nie rozdziela, to pójdę do firmy Y, którą to zrobi. Aktualny rynek dla entuzjastów składania własnych PCtów jest bogaty jak nigdy i każdy znajdzie coś dla siebie i elo.
Ja osobiście mam
@Ralphs a proszę mi wybaczyć źle przeczytałem i zrozumiałem że pytasz co za problem wyprodukować bez rgb. No a firm które tego nie robią jakoś za dużo nie jest jeśli mówimy o peryferiach gamingowych. Obudowy, wentyle i bebechy już prędzej
@Amenotejiikara Jeśli chodzi o ilość części z i bez RGB, to są sektory w których produkty wysokiej jakości łatwiej dostać bez - np. ultra ciche wentyle - noctua czy niektóre modele Arctica, be quiet, phanteksa są dostępne tylko bez światełek i chwała im za to( )