Wpis z mikrobloga

Po co WTS sie pcha do finalu jak tam polowa nie potrafi jezdzic jak w gre wchodzi presja XD. Jeden gazu nie umie trzymac, drugi zakretu pokonac, a teraz trzeci prosto w bande przywala ... ludzie, z takimi skillami to Lublin 120-60 w dwumeczu robi z tym mocarnym WTSem #zuzel
  • 4
@thenojs: Kowalskiego pociągnęło i to w sumie jego błąd, Wright moim zdaniem upadek nie do końca z jego winy, zresztą to nie poziom Ekstraligi, a Janowski to zwykły pech jak sami komentatorzy potwierdzają, owszem Motor faworytem, ale Apator, który ma z nami w dołku problem, ma się bardziej postawić?
@Tappeel: jezeli sie okaze ze Tai i Janowski nie pojada to na pewno Torun sie bardziej postawi, ale to roznicy wielkiej nie zrobi po prostu z Toruniem w dwumeczu Lublin aktualnie by wygral roznica 50 pkt, a z Wroclawiem bez 2 zawodnikow 60 pkt.
@thenojs: Ja tam mam jeszcze nadzieje, że Tai i Janowski jakoś się w miarę wykurują i pojadą w finale, a jeśli nie to i tak z góry wiadomo, że Motor mistrzem, ale z przebiegu całego sezonu uważam że dużo bardziej Sparta zasługuje na to srebro niż taki Apator - inna kwestia, że ja jestem przeciwnikiem takiego rozwiązania, że jest runda zasadnicza a potem playoff'y, wolałbym żeby decydowała po prostu tabela, a