Wpis z mikrobloga

#rokgier #ps3 #thelastofus

Będzie krótko, ale i rzeczowo - The Last of Us poziomem wykonania godnie żegna poprzednią generację konsol. W tak dobrą grę, zarówno pod względem mechaniki rozgrywki, fabuły, czy też wykonania nie grałem chyba nigdy. Narracja prowadzona jest po mistrzowsku, świetnie skonstruowany i wiarygodny świat gry, wielowymiarowi bohaterowie, rewelacyjne dialogi, klimat... poezja.

O kunszcie ekipy z #naughtydog nie ma co się wypowiadać, znają się na rzeczy, to widać w każdej sekundzie gry, gdybym wiedział jaki tytuł i jaka historia mnie omija, to kupiłbym grę w dniu premiery.

Coś koło ~14h na liczniku, nie nudziłem się ani minuty, wręcz przeciwnie - scenarzyści sprawnie budują napięcie, syndrom 'jeszcze kilku minut' jest tutaj jak najbardziej widoczny. W tym miejscu też chciałbym pochwalić lokalizację, SCEP wykonał kawał świetnej roboty, w większości przypadków emocje towarzyszące ścieżce dialogowej są na tyle wiarygodne, że świetnie wciągają gracza w beznadziejną z punktu widzenia bohaterów sytuację.

Wizualny majstersztyk, chylę czoła dla grafików koncepcyjnych, którzy wykreowali świat gry. Nie wiem, czy faktycznie tak będzie on wyglądał, jeśli w którymś momencie naszej linii czasu zaczniemy mieć #!$%@?, ale wizja mi się naprawdę podoba. Zwiedzanie poszczególnych lokacji = wizualny orgazm.

#chapeaubas

1396 - 1 = 1395
egocentryk - #rokgier #ps3 #thelastofus



Będzie krótko, ale i rzeczowo - The Last o...

źródło: comment_WZ2OLrKWWTtHxt1wvfTA72WDy7gDlr1N.jpg

Pobierz
  • 2