Wpis z mikrobloga

Niektórzy mowią ze jesli chcesz zbudowac trwał i dlugi zwiazek to musisz szukac dziewicy, lub kobiety ktora nie byla rozwiazała seksualne. Sam tak myslalem, ale zycie jednak uswiadomilo mi ze to bardzo krzywdzace zalozenie.

Zalozmy ze znajdziecie sobie prawdziwą cichą szarą myszkę. Ładna kobieta z potencjałem. #!$%@? sie w niej, ona w was. Nie miala nigdy szczescia z facetami, a zwiazek z Toba jest dla niej pierwszy. Dla niej wszystko co doswiadczacie razem jest pierwsze. Inwestujecie w nia czas, pieniadze a z roku na rok staje sie coraz lepsza kobietą, bardziej pewną siebie, niezalena i zaradną - i to dzieki was.

Nie mielibyscie obaw ze za 10 lat taka kobieta chcialaby skoczyc w bok? W koncu jest bardziej pewna siebie, jest bardziej zaradna az cala promienieje - faceci to dostrzegają, a sama zaczyna otrzymywac duzo meskiej atencji od ktorej ciezko uciec.

Z kobietami ktore doswiadczyly roznych seksow z roznymi facetami jest inaczej. Nie robi na nich wrazenia fakt, ze duzo facetow chce sie z nia przespac wiec dlatego z nia flirtują, ona juz zna te sztuczki. Gdy byly mlodsze, szalaly i wiecej juz nie musza. Z wiekiem zaczynajac rozumiec ze sa rzeczy wazne i wazniejsze.

#zwiazki #kobiety #seks #malzenstwo
  • 5
@eskejper: Niby wśród par które są dla siebie jedynymi jest mniej rozwodów ale ma sens to co piszesz. Ocknie się taka w wieku 35 lat że w sumie miała tylko jednego bolca całe życie i pasowało by czegoś popróbować. A to już też jest ten etap że się jest 10+ lat po ślubie i nie ma fajerwerków tylko rutyna i szare życie
Niby wśród par które są dla siebie jedynymi jest mniej rozwodów ale ma sens to co piszesz.


@onepnch: Statystyki to statystyki, one mowia o przecietnym Kowalskim. Przewazajaca liczba takich zwiazkow trwa w najlepsze i do rozpadow nie chodzi bo nigdy nie bylo szansy by skoczyc w bok. Zyja gdzies na uboczu, pracuja od rana do wieczora od 1 do 1. Tacy ludzie nie moga sobie pozwolic na zdrady, sa od siebie
@karolek118: Oczywiscie to tez sie zdarza. Jesli zwiazesz sie z taka ktora miala 10 partnerow na przestrzeni 4 lat to tym bardziej. Ja mowie o takich kobietach ktore byly w max 3-4 powaznych zwiazkach - u wielu przychodzi moment refleksji ze tyle juz wystarczy, ze czas spoczac na laurach.
Niektórzy mowią ze jesli chcesz zbudowac trwał i dlugi zwiazek to musisz szukac dziewicy, lub kobiety ktora nie byla rozwiazała seksualne. Sam tak myslalem, ale zycie jednak uswiadomilo mi ze to bardzo krzywdzace zalozenie.


@eskejper: mówią tak tylko komoletni idioci:p
Dobrze że z tego wyrosłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)