Wpis z mikrobloga

@DuszaArtysty92: Gościu, jedyna partia która mi się z ręką na sercu kojarzy z Konfederacją to nie jest nawet AfD tylko NSDAP i PNF... ta partia nie powinna być legalna, nie powinno być dyskusji o tym czy na ich listach są faszyści czy nie ma bo nie powinni mieć możliwości startu w wyborach, natomiast liderzy zasiadać nie w sejmie tylko pierdlu...

Istnienie Konfy pokazuje jak bardzo należy zreformować system sprawiedliwości.
Pobierz Njal - @DuszaArtysty92: Gościu, jedyna partia która mi się z ręką na sercu kojarzy z ...
źródło: comment_ghnnplEJ8af639N3G7ZOwAbF0MWgId1p
@Njal: oooo czyli chcąc im odebrać prawa wyborcze propagujesz ustrój totalitarny bo przecież i im i obywatelom odbierasz możliwość swobodnego decydowania na kogo chcą głosować. Próbujesz narzucić swój światopogląd. Próbujesz totalitaryzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Njal: Uwielbiam to dwójmyślenie dziesiejszych "demokratów". Coś tam kiedyś usłyszeli o paradoksie tolerancji Popper'a (a tak naprawdę jedno wyrwane z tekstu zdanie) i przekuwają je w obucha do uciszania dyskusji na wszystkich płaszczyznach społeczno politycznych które im się nie podobają. Najśmieszniejsze jest to że w praktyce niczym nie różnią się od konfederatów którzy głoszą "wolność nie swawolę". Mamy tu klasyczny przykład demokracji ale tylko jak inni głosują jak ja chcę, wolności
@memento_mori: Dziękuję za konstruktywny wkład w dyskusję cumplu. Wszyscy doceniamy twoją inteligentnie przeprowadzoną argumentację.

@DuszaArtysty92 Ci faszyści chcą nam ograniczać swobodę wypowiedzi, wolność i tolerancję. Co zrobimy żeby ich powstrzymać? Ograniczymy im swobodę wypowiedzi, wolność i nie będziemy ich tolerować ¯\(ツ)/¯

Tymczasem Popper na którego się powołują:

If we extend unlimited tolerance even to those who are intolerant, if we are not prepared to defend a tolerant society against the onslaught