Wpis z mikrobloga

@JerryJerryJerry czy najbardziej to nie wiem ale na pewno apogeum Choroszczy czy jakoś tak, (z modlącym sie naćpanym strusiem, knurem śpiewającym barkę przez megafon i aronem mu wtórującym) jest bardzo porządnym materiałem w całości
@Sinirsey: Znam. To jest reup nowszego kanału (założonego na samym końcu 2017, lub na początku 2018), w dodatku przerzucony z pewnego archiwum zerowym nakładem pracy.
@JerryJerryJerry: A co do Lost Media - filmy z jednej libacji nagrywane przez Meksyka telefonem, zachował się tylko wilm nagrany przez Majora jak Knur w wyśmienitym nastroju tańczy do muzyki biesiadnej w drzwiach kuchni a Meksyk to nagrywa. Kononoskopie nagrywane przez Knura w erze Sławkowej - słychać na nagraniach Majora że Knur je nagrywa, nigdy nie zostały opublikowane. Nagranie programu telewizyjnego?radiowego? o Knurze z zamierzchłych czasów z rozmowami z sąsiadami. I
Bardziej mi chodzi o filmy jak Najs Dogs kręcone na norweskiej ziemi gdy Jarosław A bo Rodo raz w życiu splamił się pracą.


@PZt37: Tych szczerze mówiąc nie pamiętam.
@JerryJerryJerry: Z zaginionych materiałów jest jeszcze jeden ponad wszystkie. Reportaż Anny Bogdanowicz "Kononowicz Show". To właśnie tam Kononowicz został oskarżony o używanie seksu na mamie Leonardzie.