Wpis z mikrobloga

MIREK SZUKA KONKUBINY

Imię: BlackpillRAW
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Na co dzień pracuję w korpo biurze, zajmując się dokumentacją techniczną. Ostatni rok studiów magisterskich. W planach podyplomówka oraz być może drugi kierunek. Kilka planów na życie i dalszy rozwój. Mieszkam u starych w 600 m2 willi pod Warszawą. Całe piętro na własność - mój pokój ma 66 m2. Nie zamierzam się wyprowadzać, ani brać kredytu na 50m2 kurnik na 30 lat.

Z charakteru introwertyk. Na co dzień oaza spokoju, umiem jednak być asertywny i wydrzeć mordę kiedy wymaga tego sytuacja. Swojego czasu byłem jednym z największych nazwisk polskiej incelosfery. Hobbystycznie pisze harlekiny. Pisano o mnie w gazecie Wyborczej. Moją twórczość cytowano również w książkach. Posiadam bogaty zasób słownictwa i przy odpowiedniej osobie potrafię się otworzyć i rozmawiać na głębokie tematy. Lubię to co mnie otacza, a otacza mnie moja piwnica. Posiadam małe grono "dynamicznych" znajomych, więc jeśli byś chciała poimprezować, ze mną jest to również możliwe.

Wygląd:

Wzrost 185 cm
Waga 80 kg
Brunet (fryzura side part)
Kolor oczu – zielone/szare (zależy od oświetlenia)
Body fat - 12-13 %
Mocne ciemne brwi
Brak zarostu, czasami 3 dniowy zarost jak się nie ogolę
Linia włosów - norwood 1
Dosyć silna linia szczęki
Kąt żuchwy - 120 stopni (mierzone cyfrowym kątomierzem ze zdjęcia)
Widoczny ramus
FWHR - 1.82
Interpupillary distance - 62 mm
Minimalne upper eyelid exposure
Lekko negatywne canthal tilt, ale nie widać jak ktoś nie wie co to :)
Midface ratio - 1,1
Chin to philtrum ratio - 1:2,2
Bigonial width stanowiący 87% bizygomatic width
Hollow cheeks (przy dobrym świetle)
Buzdygan - 16 cm
Nadgarstek - 17,5 cm
Jasna karnacja
Brak tatuaży, kolczyków i innego samookaleczenia

Zainteresowania:
Lubię muzykę klasyczną (w szczególności Strauss, oraz Vivaldi). Kiedyś często bywałem w operze. Z filmów lubię horrory, filmy akcji i sci-fi. Lubię się też pośmiać i obejrzeć komedię (ale nie romantyczną) albo głupie filmiki na YouTube. Lubię też architekturę (w szczególności neogotyk i Châteauesque). Ostatnio zainteresowałem się historią II Wojny Światowej.

Czego oczekuję?

Niepaląca (silna preferencja). Jak dla każdego nie-palacza osoby palące mają dla mnie cuchnący oddech. Kiedyś pocałowałem się z Panią której z buzi wyczuwałem papierosy - do dzisiaj mam wstręt.

Liczba partnerów seksualnych <=5 (najlepiej dziewica, ale liczę zamiary na siły więc nie jest to warunek sine qua non)

Brak kolczyków i tatuaży (silna preferencja ale jak nadrabiasz resztę to nie skreślę za znak nieskończoności na nadgarstku, albo dyskretny kolczyk)

Wzrost - niższy od mojego
Wiek - 18-33 lata
Kolor włosów - obojętny
Brak widocznej nadwagi

Preferowana kobieta typu “szara myszka”.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Możemy się spotkać i przejść w różne miejsca na spierdotripa. Niewykluczone uczestnictwo w imprezach masowych przy dłuższej znajomości. Możemy też poleżeć w łóżku, przyrządzić coś w kuchni. Wszystko wyjdzie w praniu bo liczą się ludzie :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek

Ślub - nigdy, dzieci – nigdy. Sam nie pije, nie pale, nie ćpam, i oczekuję tego samego.

Zainteresowane proszę o kontakt na priv.

#przegryw #blackpillraw #mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #warszawa #mirekszukamirabelki
Pobierz BlackpillRAW - MIREK SZUKA KONKUBINY

Imię: BlackpillRAW 
Wiek: 29 
Miejscowość: Wars...
źródło: Anon na baletach
  • 25