Wpis z mikrobloga

MIREK SZUKA KONKUBINY

Imię: BlackpillRAW
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Na co dzień pracuję w korpo biurze, zajmując się dokumentacją techniczną. Ostatni rok studiów magisterskich. W planach podyplomówka oraz być może drugi kierunek. Kilka planów na życie i dalszy rozwój. Mieszkam u starych w 600 m2 willi pod Warszawą. Całe piętro na własność - mój pokój ma 66 m2. Nie zamierzam się wyprowadzać, ani brać kredytu na 50m2 kurnik na 30 lat.

Z charakteru introwertyk. Na co dzień oaza spokoju, umiem jednak być asertywny i wydrzeć mordę kiedy wymaga tego sytuacja. Swojego czasu byłem jednym z największych nazwisk polskiej incelosfery. Hobbystycznie pisze harlekiny. Pisano o mnie w gazecie Wyborczej. Moją twórczość cytowano również w książkach. Posiadam bogaty zasób słownictwa i przy odpowiedniej osobie potrafię się otworzyć i rozmawiać na głębokie tematy. Lubię to co mnie otacza, a otacza mnie moja piwnica. Posiadam małe grono "dynamicznych" znajomych, więc jeśli byś chciała poimprezować, ze mną jest to również możliwe.

Wygląd:

Wzrost 185 cm
Waga 80 kg
Brunet (fryzura side part)
Kolor oczu – zielone/szare (zależy od oświetlenia)
Body fat - 12-13 %
Mocne ciemne brwi
Brak zarostu, czasami 3 dniowy zarost jak się nie ogolę
Linia włosów - norwood 1
Dosyć silna linia szczęki
Kąt żuchwy - 120 stopni (mierzone cyfrowym kątomierzem ze zdjęcia)
Widoczny ramus
FWHR - 1.82
Interpupillary distance - 62 mm
Minimalne upper eyelid exposure
Lekko negatywne canthal tilt, ale nie widać jak ktoś nie wie co to :)
Midface ratio - 1,1
Chin to philtrum ratio - 1:2,2
Bigonial width stanowiący 87% bizygomatic width
Hollow cheeks (przy dobrym świetle)
Buzdygan - 16 cm
Nadgarstek - 17,5 cm
Jasna karnacja
Brak tatuaży, kolczyków i innego samookaleczenia

Zainteresowania:
Lubię muzykę klasyczną (w szczególności Strauss, oraz Vivaldi). Kiedyś często bywałem w operze. Z filmów lubię horrory, filmy akcji i sci-fi. Lubię się też pośmiać i obejrzeć komedię (ale nie romantyczną) albo głupie filmiki na YouTube. Lubię też architekturę (w szczególności neogotyk i Châteauesque). Ostatnio zainteresowałem się historią II Wojny Światowej.

Czego oczekuję?

Niepaląca (silna preferencja). Jak dla każdego nie-palacza osoby palące mają dla mnie cuchnący oddech. Kiedyś pocałowałem się z Panią której z buzi wyczuwałem papierosy - do dzisiaj mam wstręt.

Liczba partnerów seksualnych <=5 (najlepiej dziewica, ale liczę zamiary na siły więc nie jest to warunek sine qua non)

Brak kolczyków i tatuaży (silna preferencja ale jak nadrabiasz resztę to nie skreślę za znak nieskończoności na nadgarstku, albo dyskretny kolczyk)

Wzrost - niższy od mojego
Wiek - 18-33 lata
Kolor włosów - obojętny
Brak widocznej nadwagi

Preferowana kobieta typu “szara myszka”.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Możemy się spotkać i przejść w różne miejsca na spierdotripa. Niewykluczone uczestnictwo w imprezach masowych przy dłuższej znajomości. Możemy też poleżeć w łóżku, przyrządzić coś w kuchni. Wszystko wyjdzie w praniu bo liczą się ludzie :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek

Ślub - nigdy, dzieci – nigdy. Sam nie pije, nie pale, nie ćpam, i oczekuję tego samego.

Zainteresowane proszę o kontakt na priv.

#przegryw #blackpillraw #mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #warszawa #mirekszukamirabelki
BlackpillRAW - MIREK SZUKA KONKUBINY

Imię: BlackpillRAW 
Wiek: 29 
Miejscowość: Wars...

źródło: Anon na baletach

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@BlackpillRAW: ale zgoda co do tego co piszesz. Jedna znajoma mi niedawno narzekała, że musiała się rozstać z typem mimo iż był spoko bo mieszkał z rodzicami w ich domu. Bo jak to tak ona ma wpadać do niego na keks jak stara słucha spiąc pietro niżej, zaczeła typa naciskać by chociaż cokolwiek wynajął, ale ten miał gdzieś płacić Januszowi za pokój więc związek musiał się zakończyć
  • Odpowiedz
  • 3
pół godziny autobusem do centrum


@Eugeniusz_Zua: tak jak w tym memie ostatnio -miejsce kultu różnych religii - i obok chrześcijańskiego kościoła, żydowskiej synagogi i muzułmańskiego meczetu wklejona siłownia i podpis, że to redpillowców.
Można zaktualizować mema i dodać do tego - miejsce kultu Juleczek - centrum
  • Odpowiedz
Jedna znajoma mi niedawno narzekała, że musiała się rozstać z typem mimo iż był spoko bo mieszkał z rodzicami w ich domu. Bo jak to tak ona ma wpadać do niego na keks jak stara słucha spiąc pietro niżej, zaczeła typa naciskać by chociaż cokolwiek wynajął


@Eugeniusz_Zua: A twoja znajoma nie mogła zamieszkać sama żeby miała gdzie uprawiać seks z chłopakiem skoro jej przeszkadzało, że piętro niżej ktoś jest?
  • Odpowiedz
Można zaktualizować mema i dodać do tego - miejsce kultu Juleczek - centrum

@BlackpillRAW: Mieszkanie prawem, nie towarem - ale dla Juleczek to tylko w wojewódzkim i tylko w centrum miasta lub na najdroższym osiedlu ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz