Wpis z mikrobloga

@Kupamilosci: wypłaty mam darmowe bez względu na kwotę, a natychmiastowego przelewu jeszcze nigdy nie potrzebowałem (inna sprawa, że jest natychmiastowy blik, a i właśnie ostatni chcieli mi za darmo wcisnąć konto intensive z darmowymi przelewami natychmiastowymi)
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: nie wiem jakim. Dzieją się rzeczy niestworzone. Spróbuj napisać na czacie, może tobie też się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i co to jest mniej, niż 100zł w dzisiejszych czasach? Na taksówkę nie wystarczy nawet
  • Odpowiedz
No i co to jest mniej, niż 100zł w dzisiejszych czasach?

@Ogau: wystarczająco żeby zrobić zakupy dla dorosłego faceta ważącego 100kg #mirkokoksy lub żeby kupić 5 piwek w barze.

Spróbuj napisać na czacie, może tobie też się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wole być w banku którego nie muszę prosić o tak podstawowe opcje.
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: czyli podsumowując alior znacznie lepszy, bo można wypłacić mniej, niż 100zł za darmo. Więcej plusów nie ma. A sorry, jeszcze jest pisowski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: jedyne co napisałeś to strefa korzyści (bo kredyt już wyjaśniłem dawno), ale mbank też ma jakieś gówniane programy i inne polecenia. Z info na stronie aliora jest, że za polecenie alior daje 50zł polecającemu i zakładającemu konto to przecież te swoje 20zł/miesiąc musisz kilka lat zbierać, żeby dogodnić jedno polecenie z mbanku xD

Kończę, bo nawet nie wiem po co się kłócić. mBank to bank, jak każdy inny, ale
  • Odpowiedz
jedyne co napisałeś to strefa korzyści (bo kredyt już wyjaśniłem dawno), ale mbank też ma jakieś gówniane programy i inne polecenia.

@Ogau: To lataj po znajomych i ich zapraszaj zamiast dostać za darmo 20zł co miesiąc za to, że używasz konta nie zawracając dupy znajomym i płać za przelewy natychmiastowo, a zapomniałem ty masz konto premium bo zapewne tam pracujesz i zapraszanie ludzi do zakładania konta to twoja praca bo
  • Odpowiedz
wystarczy zarabiać odpowiednie kwotyi nie trzeba tam pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: wiem, że są banki oferują coś takiego przy wpływach powyżej 9k/12k, ale w Polsce to niewielu tyle zarabia dlatego znajomym najbezpieczniej polecić bank który w standardzie ma takie oferty zamiast się flexować "JA MAM DARMOWE BO ZARABIAM WINCYJ".
  • Odpowiedz
ale ja się nie flexuję. To ty mnie atakujesz, bo alior stał się dla ciebie punktem honoru xD


@Ogau: tak jak dla ciebie mBank, pytałeś o zalety to je podałem po czym stwierdzasz że ty masz za darmo więc masz w dupie te zalety które dla większości są niedostępne xD
  • Odpowiedz