Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Nie nie jestem uczestnikiem ani nie jestem związany z żadnym z nich. Jestem tutaj po to bo tak jak wy bronicie Łucji tak ja bronie reszty. Oni zrobili źle i jestem pewien że to wiedzą a jeśli chodzi o refleksje to polecam obejrzec live mallu gdzie mówi że wie ze źle ale oczywiście lepiej wszystkich zmieszać z błotem bo przecież oni wszyscy tacy źli
  • 61
@michal-olecki: ja mam ubaw dzięki Tobie :) Karolina kompletnie mi się nie podoba, a te czerwone usta na pandorze... uff... Ale do rzeczy.
Osoby, które starasz się "naprawić" swoimi mądrościami wyrażają swoje poglądy. Większość tych uwag jest mocna, bo też zachowanie Twoich idoli jest haniebne. Większość uwag dotyczy zachowań, nie wyglądu, choć i te się zdarzają, to prawda. Na ulicy czy w klubie, w szkole itd. też się je słyszy, prawda?
@MajaF1: o gustach sie nie dyskutuje mnie sie Karolina podoba ale mniejsza z tym. Ja widzę to że jest nagonka na Łucje nie rób ze mnie ślepego ale widzę też że jest nagonka na pozostałych uczestników w waszym wykonaniu i też bym chciał żebyście to zrozumieli ale nie no wam wolno bo oni jako pierwsi gnębili Łucje
@heheszka2: powiem Ci że nawet mi to schlebia ale muszę Cię rozczarować nie trafiłaś z tą Karoliną mogę się założyć że ona by sobie rąk nie brudziła udzielając się tutaj ale życzę powodzenia strzelaj dalej może trafisz
@michal-olecki: bo sa zli, dobrzy ludzie tak nie robia tego jak oni z uprem maniaka, w kazdej edycji byly intrygi i knucia ale one nie razily az tak, jak to co ma miejsce w tej edycji, tam nawet nie ma zabawy miedzy nimi, jak ktos tutaj slusznie zauwazyla ze nie ma livow to juz chyba wszyscy mozemy domyslec sie czemu...