Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam 17 lat i nigdy nie miałam chłopaka i jedynym problemem jest to ze obracam się tylko w damskim towarzystwie (mam w klasie 4 chlopakow i 25 dziewczyn. i tak się zastanawiam czy nie pójść na kierunek zdominowany przez mężczyzn? wolałabym coś medycznego, ale jest tam za duzo kobiet

#zwiazki #damskiprzegryw #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
Anonim (nie OP): >@mirko_anonim: Miłość Cię sama znajdzie gdy będziesz gotowa. Jesteś jeszcze dzieckiem. Wciąż sie uczysz. To jest za wczesny wiek na takie rzeczy. Czytaj książki, dużo książek. Polecam Fromma na początek.

@LostHoldenCaulfield:

Co to za bzdura i potem na ostatni gwałt :D będzie na łapu capu wchodziła w związek? dziewczyna jest idealnym odbiciem lustrzanym chłopa z technikum który potem z wiekiem ma coraz gorzej.

@mirko_anonim: Nie masz jaj się podpisać nickem? To nawet nie będę odpisywał.

OP, nie słuchaj tego NPC. Miłość to bardzo okrutna gra jak nie znasz jej reguł. Poczytaj sobie fora jak się ludzie rozstają po paru miesiącach, bo nie wiedzą na czym polega miłość. Miłość jest sztuką a wykopek wyżej co ma w mózgu tylko "chcę zaruchać" nie wie o niej nic. Uważaj bardzo ale to bardzo na mężczyzn. I pamiętaj,
✨️ Autor wpisu (OP): @LostHoldenCaulfield
mega dziekuje za rady, zależy mi na dojrzałym związku, rodzinie, dzieciach itd. po prostu boje się, ze przez to ze teraz nikogo nie mam, to nigdy nie znajdę przez to ze poznaje za mało chlopakow. mam przyjaciół ale to nie to samo co bycie w związku. dlatego zastanawiałam się czy nie iść na kierunek zdominowany przez mężczyzn bo im więcej ludzi poznajesz, tym statystycznie większa szansa
✨️ Autor wpisu (OP): no i moi najbliżsi koledzy mówią mi ze moim problemem jest to ze każdego chłopaka traktuje jak ziomka zamiast pokazać jakieś zainteresowanie itd. ale po prostu nie umiem i nie wiem jak to zmienić. pracuje ciagle nad swoim charakterem, ale wciąż mam takie przeszkody


· Akcje:
@mirko_anonim: Droga młoda damo, absolutnie się nie przejmuj tym czy sobie znajdziesz czy nie i nie dostosowywuj swojego życia do tego. Jak będziesz gotowa na miłość to wpadniecie na siebie gdzieś na schodach, jemu szczęka opadnie i będziesz wiedzieć, że to ten.

Natomiast jeśli będziesz pakować się w związek nie będąc na to gotową, czeka Cię morze łez. Silnie zachęcam to czytania postów na forach tu albo netkobiety. Zobaczysz, że ludzie
Anonim (nie OP): @LostHoldenCaulfield, jprd typie, przedawkowałem kopium i blupilla na maksa. Ta, ludzie mają 20 lat przygotowywać się w teorii do związku. W życiu liczy się tylko praktyka.
Kto jest bieglejszy w życiu ten, kto do 30 roku życia naczytał się książek, czy ten kto od 15 roku życia poprzez metodę prób i błędów grał w życie?

Twoje komentarze są szkodliwe.