Wpis z mikrobloga

#hotelparadise obejrzałam jeszcze raz ten wywiad z ElDursi. Teraz wydaje mi się, że ta wyjątkowa sytuacja to będzie powstanie dwóch spolaryzowanych, zwalczających się wrogich grup. To, co widzimy teraz, to dopiero podwaliny.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wszystkienickijuzzajete: reklama dźwignią handlu. Znane są przypadki, gdzie ktoś opowiadał z emocjami, radością o swojej karierze, zachwalała kino B. a prawda okazała się zgoła inna. Co miała powiedzieć przed emisją? że jej najlepszym sezonem był 3?( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Owieczkin14: to może moje przeczucie ma rację bytu... Widzę to tak że na rajskim leci Michał, wchodzi nowa osoba i jest drugie rajskie i wtedy nie mogą się łączyć tak jak na poprzednim rajskim i powoli grupa się rozwala
  • Odpowiedz
@Owieczkin14: ok, to ja może też za daleko poszedłem, bo wywiadu nie widziałem, a przyjąłem za prawdę, że takie stwierdzenie z jej ust w jakimś wywiadzie padło. O nie!! jestem jak Moniś (,)
  • Odpowiedz
@Owieczkin14: ale ona udzieliła kilku wywiadów, nie tylko w DDTVN o tym mówiła. I był wywiad gdzie powiedziała że jest jej "druga ulubiona edycja" Osobiście go widziałam. Jak gdzieś to znajdę to wrzucę link.
  • Odpowiedz
@Dewasta: wszystko się zgadza - HP7 przebija HP3 bo mamy na ten moment 1:1 tą samą grupę wzajemnie się adorującą, mamy 1:1 każdą nową osobę która jest wrogiem oraz mamy 1:1 pary na zawsze. Jedyna różnica polega na tym że przy HP7 pokazują sposób działania grupy, a w HP3 narracja pokazywała ze złej strony ludzi którzy przychodzili do programu. Ja widzę wiele podobieństw do HP3
  • Odpowiedz
@natalle: osoba homo jest bez sensu, bo to nie ma racji bytu w tego typu programie, chyba, że do pierwszego (3 jakby miało immunitet) RR. Prędzej bi, ale to nie szok, poza tym w tym sezonie nie zanosi się nawet na całowanie a co dopiero coś więcej. Ja obstawiem ostre konflikty, czy to jednostkowe, czy grupowe
  • Odpowiedz
@mario84pl: związek homo, nie osoba..osoba musi być bi, żeby mogło to mieć rację bytu.
Ja myślę że to bardzo prawdopodobne... jeśli wejdzie ktoś jeszcze pokroju Srocha, poleje się alko... może skończy się na gejowskim zbliżeniu i produkcja będzie musiała sobie poradzić z oświadczeniem że chcą być parą.
  • Odpowiedz