Wpis z mikrobloga

odnośnie zakazu handlu w niedziele

ten przepis obowiązuje od 2018, a po dziś dzień niektórzy mają z tego powodu gigantyczny ból dupy
wytlumaczcie mi o co ten ból dupy? 6 dni w tygodniu to dla niektórych za mało na zakupy? czy dla niektórych chodzenie w niedziele po galerii to jedyna rozrywka? ja z tym przepisem sie juz dawno pogodzilem i zaakceptowalem, ale po dzis dzien sa pisane artykuly na temat tego przepisu a w komentarzach potezny ból dupy normików. dlaczego tak? czy to firmy finansuja te artykuly bo im nie na reke ten przepis?

#polityka #handel #gospodarka
  • 11
a po dziś dzień niektórzy mają z tego powodu gigantyczny ból dupy

wytlumaczcie mi o co ten ból dupy? 6 dni w tygodniu to dla niektórych za mało na zakupy?


@dawid-poselski: idąc tym tokiem myślenia czy 6 dni w tygodniu to za mało żeby pójść do kościoła, trzeba koniecznie w Niedziele?xD Ja zakupy spożywcze robię w tygodniu wieczorem, gdzie zazwyczaj brakuje połowy towaru, natomiast są ludzie którzy pracują też w Soboty.
@ekjrwhrkjew: ok ale przeciez sobota też dzien mozna po pracy skoczyc na zakupy. a te ubrania mozna kupic tez w niedziele handlowa raz na jakis czas, no chyba ze ktos co tydzien by chcial ubrania kupowac. generalnie rozumiem twoje argumenty wskazujace na jakies niedogodnosci ale zeby taki hejt przez tyle lat uskuteczniać to chyba musza byc jakies wazniejsze powody