Wpis z mikrobloga

@Uuroboros: w sumie taki build mag ognia - łucznik byłby dobrym sposobem na przejście gry ścieżką maga ognia, bez męczenia się z gothicowym systemem magii. Gra w żaden sposób nie zmusza gracza do uczenia się many albo kręgów magii, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić łucznika biegającego w szatach arcymaga ¯\(ツ)/¯
@Uuroboros: Ja praktycznie zawsze gram hybrydą ( ͡° ͜ʖ ͡°) W G1 to jest proste, bo tam jest wystarczająco dużo PN, żeby zrobić sobie maga bitewnego, który świetnie włada mieczem czy łukiem/kuszą, a do tego ma opanowane wszystkie kręgi magii. W NK jest trudniej, ale przy umiejętnym użyciu bonusów też da się zrobić fajne hybrydy np. ja zawsze grając magiem rozwijam też zręczność, z jednej strony ze
Robiliście kiedyś build maga ale łucznika ale rycerza ale pod 1h, chociaż 2h też rozwinięte?


@Uuroboros: Pic.rel po wyczyszczeniu irdo. Pierścień morgana(albo siły, nie pamiętam tak dokładnie), pierścień siły, pas siły i święta aura. Chyba najprzyjemniejszy build jaki stworzyłem, ale ważne żeby odebrać siłę i zręczność od innosa przed dołączeniem do klasztoru.
Viscop - >Robiliście kiedyś build maga ale łucznika ale rycerza ale pod 1h, chociaż 2...

źródło: mag

Pobierz
  • 0
@Viscop: gdybym nie miał problemu z modami i mi się włączył lhiver de w któego grałem to bym ci pokazał mój build, jak na 55lvl masz trochę słabe staty ale nie chcę narzekać bo sam jestem śmierdzacym gothikowcem który midmaxuje w tej grze jak jakiś idiota.
jak na 55lvl masz trochę słabe staty


@Uuroboros: Chyba wszystkie bonusy zebrałem, chociaż nie wiem czy mi nie brakowało szczawiu na miksturę siły pod koniec, bo jeszcze uczyłem się permanentnych mikstur na manę, ogólnie to rozwój zakończyłem jakoś na 40 levelu, już w 2 rozdziale orkowie nie stanowili większego wyzwania, many i siły mogłoby być więcej, ale nie chciało mi się czekać z bonusami, siły jakoś do 79/84 dobiłem, podobnie z
  • 0
@Viscop: chodzi mi o to że jak grałem magiem to bez problemu miałem siły na kusze na smoki i smoczą zgubę i zręczności na tyle by okraść grega i pyrokara a także założyć smoczy łuk, nie miałem aż tyle many oczywiście ale to też nie problem bo obszarowych zaklęć oprócz małej burzy ognistej nie używałem, nie widziałem sensu bo wtedy gra staje się takim nudnym samograjem już.
Posługiwanie się brońkami też
Nie wiem czy wiesz też o odpowiednich przedmiotach które dają maksymalne bonusy statystyk


@Uuroboros: To podstawa, ale z kapłana i tak bardzo rzadko korzystałem, laski nie używałem, bo to 2h ścierwo. Z okradaniem nie miałem najmniejszego problemu, wystarczy dać 17-20pn w zręczność na początku, potem zebrać wszystkie bonusy w tym od innosa i masz ponad 60 zręczności, tutaj już gra sama się przechodzi, bo masz mistrzowski 120dmg 10%.

bonusy z tabliczek
  • 1
@Viscop: można sobie w czystej włączyć wchodzi w edit abilities attributes i pozycja 6-7 odpowiada za regenerację hp i many ustawiasz odpowiedni timer, czyli 1 to 1 na sekundę 2 to 1 na dwie sekundy itd.
Ostatnio właśnie sobie włączyłem w czasie gry taki na tik co 5 sekund, i tak dużo to nie zmieniło a przynajmniej przy teleportach nie musiałem szukać po eq potki na manę.
Ja wiem że to