Wpis z mikrobloga

Nasz ulubiony koneser kuchni #jedzenie71 czyli Grubas z WPK po latach robienia recenzji żarcia stwierdził, że w końcu odcina się od korzeni. Jego wysmakowane obecnie kubki smakowe nie będą jadły już kebabów.
Facet chyba jak zwykle zapomniał jak zaczynał i testował kebaby na początku swojej kariery jako recenzent kulinarny. Jak Czarna Cebula się pojawiła to przecież nie raz zachwalał :) Neobab czy Kebz to oczywiście też było co innego i lepszego. Jak rozumiem dodawanie kukurydzy z puszki do sałatki sprawia, że danie staje się niejadalne xD Nie przeszkadzało to we wcześniejszych recenzjach.

Na pewno za to warto napisać kolejną recenzję knajpy która zapłaciła i trzeba pochwalić no bo biznes się musi kręcić. Nieważne, że większość ludzi zwyczajnie pójdzie na tego kebsa bo przynajmniej dostanie żarcie którym się naje za cenę która nie będzie przerażać.

Czekam kiedy nasz wielki krytyk kulinarny stwierdzi, że przestanie jeść burgery we #wroclaw bo to w końcu też żadne wielkie żarcie.

P.S.
Po tym jak zmienił stronę nie widać już jego bardzo starych recenzji, ale pewnie niejeden wykopek pamięta, że ziomek zaczynał od recenzji właśnie barów mlecznych i kebabów. Wtedy to wcinał, aż mu się uszy trzęsły.
Darth_Gohan - Nasz ulubiony koneser kuchni #jedzenie71 czyli Grubas z WPK po latach r...

źródło: Untitled

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
wykopek pamięta, że ziomek zaczynał od recenzji właśnie barów mlecznych i kebabów.


@Darth_Gohan: ja pamietam jego recenzje chinczykow, gdzie glutaminian sodu leci do wszystkiego kilogramami i gosc o tym wprost pisal, po czym rozplywal sie jakie to wspaniale i idealnie przyrzadzone danie dostal.
  • Odpowiedz
  • 5
@pilot1123: Już miał akcję z chudnięciem także.

@puexam Moim zdaniem zwyczajnie stwierdził, że znajdzie sobie lokal pod tezę i tyle.

@PurpleHaze racja, zapomniałem o chińczykach. Faktycznie chińczyki też testował jak głupi. Wtedy się jeszcze jarał, że porcje duże. Teraz to porcja nie może być za duża bo przecież nie można tyle jedzenia jeść naraz. Po to są przystawki xD
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Trochę się grubasowi nie dziwię, we Wrocławiu zwyczajnie kebabownie utraciły resztki zaufania, nie istnieje tu nawet znośny kebab, o jakimkolwiek z prawdziwej baraniny to nie ma co marzyć. Po co próbować co chwilę niby innego kebaba a tak naprawdę to to samo badziewie z kuli mocy
  • Odpowiedz
  • 5
@sambarumba: Kebab z kuli mocy też może być smaczny. Tam mocno się to różni też jak jest przyrządzony i jakie ma dodatki. To tak jakbyś powiedział, że każdy burger jest taki sam. W końcu to tylko kotlet i buła.

Już wczoraj pisałem w innym wątku. We Wrocławiu masz średnie kebaby które zwyczajnie mają po prostu być średnie. Porcja ma być duża i tania. Tak jak np. w Sawarze. Chińczyki się też
  • Odpowiedz
Może już mu się kebaby znudziły, trochę dorósł, trochę chce zmienić content. Ile można robić w kółko tego samego?
  • Odpowiedz
o jakimkolwiek z prawdziwej baraniny to nie ma co marzyć.


@sambarumba:
Przecież mało kto lubi mięso baranie, cena byłaby kosmiczna, to są jakieś utopijne marzenia, to tak jakby narzekać, że nie ma tylu winiarni co piwiarni, nie ma bo ludzie tego nie jedzą
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: ale obśmiewanie kraftowych kebabów też należy szanować bo to taki pic na wodę który służy temu żeby żądać za tępego fastfooda do zapchania kichy 2-3 złote więcej niż reszta lokali w sąsiedztwie
  • Odpowiedz
  • 5
@Hmrogrz: Zobaczysz, że jak przyjdzie do niego kebabownia z hajsem to poleci w tym samym momencie.

@Pangia Kraftowych burgerów nie obśmiewa.
Kraftowe frytki? No przecież mogą tyle kosztować.
Kraftowe zapiekanki? No to już jest super i spoko bo sam przecież zaprojektował taką na którą dał makaron lubella :)

Po prostu zwyczajnie jest hipokrytą.

Natomiast tak - kraftowy kebab to jest już kompletne obśmianie idei KRAFTU.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Idę o zakład że jakby Śniechowska z Młodej Polski albo Tobiasz Wałkarz z Petits Fours wyskoczyli ze swoim kraftowym kebabem to by #!$%@?ł o tym kilka postów a przez najbliższy rok w każdym innym by o tym wspomniał xD
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Też pamiętam jak zaczynał. Po akcji kiedy zapytałem się dlaczego usuwa komentarze (pamiętna akcja z brakiem faktury) to usunął mój koment i mnie zablokował kładę łachę na jego recenzję jak i personę, są lepsi we wro w tej tematyce
  • Odpowiedz