Wpis z mikrobloga

@Lesny_Boruta:

Powstrzymywanie od ziewania? nie wiem gdzie się obracasz, ale naturalne odruchy są naturalnymi odruchami, na które w większości nie mamy wpływu. Jeśli mam potrzebę kaszlnąć, to kaszlnę. Kichnąć, to kichne. Oczywiście zasłaniając twarz zgięciem w łokciu. Tak samo z ziewaniem.
  • Odpowiedz
  • 3
@PodniebnyMurzyn: podobnie jak ziewanie jest pokazaniem znudzenia, zniechęcenia towarzystwem, ale faktycznie nie ma się co srać aż tak o to

@Jaque jak siedzę z ziomeczkami przy ognisku to nawet się zesram, ale inaczej jest jak jesteś na pizzy z ferajną, a inaczej jak idziesz na obiad do rodziców loszki, o takie oficjalne spotkania mi bardziej chodziło
  • Odpowiedz
@Lesny_Boruta: To rozumiem, że teraz brak kultury i obycia w naszym społeczeństwie wśród przedstawicielek płci podobno pięknej to ''zawstydzanie kobiet''. No szkoda, że o takowym nie pamiętają na przykład podczas weekendu pod wpływem alkoholu gdzieś w nocy, drąc mordę z koleżankami lub zaczepiając chłopaków.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Bardziej młode julki prowokują do zaczepiania towarzyszące im gówniarstwo, a to to głupie (jak ich puste, tępe julki) chce się wykazywać i pokazywać, że mogą zaczepiać starszych bez konsekwencji, ale kiedyś się skończy babci sranie i zbirze gówniarstwo hita na ten buracki ryj. Sam jakiś miesiąc temu mało brakowało a bym to zrobił. DAMY kurła! :(
Myśli, że jak już krwawi spomiędzy nóg to dorosła a tak naprawdę, baby dopiero
  • Odpowiedz