Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Cipoch chciał być Mateuszem Milem swojej edycji, a skończył jako Cipołaj do kwadratu xD.

Serio: Broń Boże przed tenisistami, którzy interesują się muzyką. Dla mnie red flag.

Niestety empatycznym i szczerym się jest albo nie.
Nie da się udawać cech, których się nie posiada przez dłuższy czas. Mega bawi, z perspektywy czasu, jak on na początku mówił, coś w stylu, że o nikim nie będzie mówił źle ^^.

Co do pozostałych: Kori, Ala - rodzice dumni ze swoich osiągnięć wychowawczych, jak was oglądają?

Karolina - jak to jest mieć więcej empatii do psa niż do drugiego człowieka?

Krzysiu, jak to jest mieć ponad trzydzieści lat i nie reagować na jawne gnojenie kogokolwiek przez grupę gówniarzy?

Tori - dla Ciebie to normalne, że nie jest Ci nawet odrobinę głupio, gdy ktoś komu obrabiasz perfidnie cztery litery to usłyszy?

Szkoda tej Łucji. Niezależnie od wszystkiego, być w jej sytuacji to dramat.
  • 3
  • Odpowiedz
@sesame0il: Ja mogę zrobić, ale jak ktoś poda odcinek i dokładne czasy tych wypowiedzi (włącznie z tą o niemówieniu złego słowa) z odcinków Extra na Playerze. Z tym, że nie jestem pewien, czy taka kompilacja będzie mocna, bo z tego co zauważyłem, to on mówi ślisko, bardziej daje do zrozumienia niż wprost obgaduje - np. dziś (na Playerze) w rozmowie z Kornelią powiedział, że wolałby sam #!$%@?ć (z programu) niż być
  • Odpowiedz