Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem z wizytą i próbowałem rozmowy z dziadkami, zawsze unikałem tych rozmów, ale w tym roku musiałem coś spróbować. Uczepili się PO, PO to, PO tamto. A na każdy argument i przykład tego co PIS odwalał, i odwala, jakieś wytłumaczenie znajdowali. Że Niemcy, że Unia, że żydzi, że Tusk, że dają, że złe moce, ruskie nie takie złe były itd.

Betonowy elektorat jest z adamantium, nic go nie rusza. To jest jak sekta. Nieważne, że porównanie skali, oraz jakości kompetencji rządów PO do tego co teraz PIS wyprawia to jest przepaść i pokazuje, że choć PO ma za uszami to jakieś standardy trzymali. Generalnie trzeba było coś umieć w danym kierunku, żeby dostawać posady. Teraz standardy leżą. Posady są zupełnie za znajomości. Kościół chamsko brata się z rządem, w tym też nic złego nie widzą. Ale zdziwieni, że ludzie odchodzą od kościoła.

Za samo to, że krytykuję PIS i ich nie lubię to babcia uznała, że koniecznie jestem za KO, i oglądam jedną "słuszną telewizję" i wszystko co powiedzą też traktuję jak święte. No bo inaczej być nie może, skoro krytykuję PIS nie mogę też krytykować KO.
Na do widzenia ich poprzytulałem i powiedziałem, że ich kocham, żeby nie myśleli inaczej, bo ich kocham, dali mi zajebiste dzieciństwo, ale jedno zdanie utkwiło mi w pamięci i dalej nie wiem co z tym fantem zrobić.

Podczas rozmowy powiedziałem coś w stylu "już dwa razy na nich głosowaliście i jest źle, pomyślcie o nas, wnukach, będziemy się z tym męczyć". "Ja już stara jestem, wy się męczcie." Kurtyna. #!$%@? mać. Zapadła cisza, dosłownie nie wiedziałem co powiedzieć.

Młodzi, idźcie na wybory, bo za was zagłosują właśnie tacy starzy "wy się tym martwcie".

#beton #wybory #gorzkiezale #glosujcie #polityka
  • 5
@Biskupator: Taki jeden Pisdzielec tu to samo #!$%@?.Z Pisuarami nie gadaj.Oni mozgow nie maja,tak jak wyznawcy pozostałych opcji politycznych.Gardze szurami lewusami prawusami,otwarty mam dla was kociołek i do pociągania,mlaskania worek
@Biskupator: Im mniej ludzi idzie na wybory tym lepiej. Większość ludzi myśli, że Kaczyński nie lubi UE, KO to Tusk i fajna UE, Hołownia (jest spoko / wywodzi się z PO), Lewica to jedyna lewica w Polsce (sic!), a Konfederacja to "Korwin nienawidzi kobiet". I z taką wiedzą na temat polityki, chcesz wypchnąć na wybory jak najwięcej osób?
@Biskupator: mam kolege ktory chce glosowac na konfederacje i wyglada to dokladnie to samo, kazdy argument na temat konfederacji odbija w sposob "a za PO likwidowali to i tamto" albo "no to czemu PO przegralo wybory w 2015? Bo ludzie mieli dosc". Nie da sie przemowic. Obie partie, PiS i Konfa to ten sam beton tylko jednych przekupuja obietnica socjali a drugich haslami o obnizce podatkow i o tym ze beda
@Biskupator PO kupiło wyborców "młodymi, wykształconymi z dużych miast" PiS jednak wolał zapłacić 13 i 14 dziadkom oraz dać 5 stów młodym. Skończyła się polityka zaczęła się korupcja obywateli. A spasłe koty z opozycji jakoś nie mają pomysłu na kontratak.
@Biskupator: Nie da rady. To jest typ ludzi wytresowani na logice kościoła katolickiego i przekładają ją na życie społeczne, a w tej logice nie ma zwątpień i rozkmin nad plusami i minusami całej konstrukcji i w którą stronę iść powinna, tylko ślepa wiara.