Wpis z mikrobloga

  • 2
@marek-termanowski nie bardzo rozumiem, gra jest średnia (mówię o kampani).
Fabuła ma miejsca gdzie potrafi zainteresować i przyciągnąć gracza natomiast gameplay? Mechanika? Mapy?
Nie ma to startu do D2, jeżeli uważasz inaczej to po prostu nie grałeś wystarczająco w D2 albo zadowala Cię chłam który obecnie wypuszczają studia.

Już pomijam fakt jak beznadziejnie napisany był ostatni akt. Nie napisze więcej bo nie działa <spoil> z poziomu telefonu.

Nie daje 1/10 ale napewno
@gawix: najlepsi są tacy fani D2 bez żadnej, nawet najmniejszej krzty krytyki ponad 20 letniej gry xD

Sporo grałem w D2 za dzieciaka, potem przy okazji D2R na nowo odkryłem te grę, zaczynając z podstawową wiedzą w rok grając sobie na casualu kupiłem sobie kilka gierek za FG (forum na którym itemy z D2 możesz wymienić za forumowa walutę, a walutę na gify cardy).

W grudniu kupiłem sobie switcha i na
@marek-termanowski hammerdin - koncentracja, młotki, tarcza, cta - 3x buff, enigma tp, utilty wigor i redemption, także build, który atakuje jednym spellem w sumie korzysta z 9 i tak jest w praktycznie każdym buildzie, a d4 odgórnie nie pozwala na używanie więcej niż 6 skilli, nie ma żadnego itemu, który dodaje jakiś skill, którego można używać. Najgorsze jest to, że 20 letnia gra jest bardziej rozbudowana jeśli chodzi o build postaci niż
@ModeracjazKlanu: gość co liczyć prebuffy jako aktywne skille używane w walce xDDDDDD

Rozbudowany system rozwoju postaci? Masz na myśli str pod armor i reszta w życia, schemat taki ma zastosowanie dla jakiś 99.5% buildow? To jest ten rozwój xD?

W D4 masz dosłownie pola nienawiści gdzie możesz sobie powalczyć z innymi graczami.

Wiaodmo że gierka jeszcze dużo Paczków potrzebuje i oczywiście D2 ma pewne aspekty które zostały wykonany świetnie i biją