Wpis z mikrobloga

Mam u siebie na osiedlu bezdomnego kitku juz od wielu lat. Kiedyś jak jeździłem do schroniska to go dokarmianiem smaczkami. Jakiś czas temu na osiedle wprowadziła się parka która chodzi ze swoim kotem na spacery, bezdomniaczek tak się zauroczył tym kotem, że zawsze czekał pod oknem (kotek mieszka na pierwszym pietrze) ,aż wyjdzie na spacer i podążał za nim. Przez to został dostrzeżony przez większa ilość osób. Ludzie tak się nim zainteresowali, że nawet zrobili mu własny domek pod blokiem i kotek nie jest bezdomny. Ma swój apartament w centrum Warszawy o którym wykopki mogą tylko marzyć. Napisałem ta historie bo jest mega wzruszająca i przywraca wiarę w ludzi. Kot nie daje się nikomu głaskać oprócz pani która wychodzi ze swoim kotem na spacery.

#heheszki #koty #pokazkota #warszawa
B022 - Mam u siebie na osiedlu bezdomnego kitku juz od wielu lat. Kiedyś jak jeździłe...

źródło: C4DCFFC4-A1A9-45B0-A11F-EC919CCEE4A8

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@B022 piękna historia i piękny kitku. Chętnie dałabym smaczka. Sama też planuję wychodzić ze swoim kitku na spacery jak już będę go mieć ()
  • Odpowiedz
@B022: Nie do końca przemyślany ten apartament zwłaszcza na zimę i deszczowe dni ale i tak lepiej niż by go miało w ogóle nie być.
  • Odpowiedz
tez tak mam na ios z wykopem, trzeba dopiero zrobic skrina zdjecia i przyciac czarne paski by sie normalnie wrzucilo xD


To na wszystkich systemach jest problem. nie trzeba robić tyle rzeczy wystarczy zrobić obojętnie jaką edycję zdjęcia i jest ok.

@nadziej_c:
@B022:
  • Odpowiedz
@B022: Widzę, tylko po 1 na balkonie dłuższy daszek bo będzie padać na "taras" i też by się przydał daszek nad dolnym wejściem bo woda będzie mu ściekać do środka.
  • Odpowiedz