Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@xiv7: piwo tesco po złotówce sztuka (99groszy) + chrupki serowe/orzechowe 99groszy za paczkę i wieczór z kumplami miałeś ogarnięty...

A teraz? eh
@xiv7: Nigdy jakoś tesco nie było sklepem w którym robiłem zakupy z racji na lokalizację - drugi koniec miasta. I na palcach jeden ręki jestem w stanie zliczyć ile razy byłem w tym sklepie.
@xiv7 typowa desitka, w Polsce ciężko o takie piwo :) jeżeli nie było metalicznego posmaku to znaczy ze twarda woda źródlana użyta do produkcji piwa
@xiv7: Z tym piwkiem mam miłe wspomnienie: kupiłem po 1,05zł na promocji kilka, ze znajomymi ustawiliśmy się na typową letnią popijawę na łąkach, wiadomo siedzenie do późnej nocy, gadanina, śpiewy, tanie czipery itd. A potem już po ciemku zapinałem koleżankę (w sumie od dziecka się znaliśmy i nigdy nic) w dupkę, anal bez gumy ze spustem w kakao. Wtedy byliśmy nastolatkami także był to wyczyn. Co ciekawe po tym było jak
@xiv7: Kupiliśmy to chyba raz jak jakiś kumpel gdy na imprezę ruszaliśmy do sklepu uzupełnić zapasy powiedział byśmy wzięli mu "obojętnie jakie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) za małolata to ważne było by trzepało, szumiało więc miało za mało procentów by miało to sens ;) jeszcze mieli coś takiego jak piwo Roger co potrafiło być jeszcze tańsze i miało chyba z 3%.
nieironicznie Laysy mogły tym chipsom z Tesco prawa jazdy podawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ksndr: potwierdzam, od siebie dodam że mieli zajebiste nachosy serowe, nie były słone, ale bardzo intensywne w smaku. W biedrze też jest odpowienik 1:1 lays strong (czarne karbowane, smak chili limonka), tylko kosztuję pewnie mniej niż 50% tyle co lays, jeszcze paprykowe są spoko, ale to takie zwykłe paprykowe, już nie podobne do