Wpis z mikrobloga

@joanna-blachura: pozostaje ci tylko napisać wypowiedzenie umowy bo masz do tego prawo w terminie 14 dni od zawarcia bo umowa zawierana była przez internet i poczekać na odpowiedź jak nie odpowiedza to pozostaje jedynie droga cywilna bo chyba się nie dogadasz z nimi
  • Odpowiedz
@bart-bern: Cześć . Ja byłem już na policji , ale oczywiści oni problemu nie widzą . Wysłałem im wypowiedzenie umowy mailem a jutro wyśle poleconym . Na razie czekam do piątku na zwrot pieniędzy i mocno zastanawiam się jak ich nie dostanę , nad złożeniem pozwu cywilnego . Obawiam się tylko ,że tego poleconego i tak nie odbiorą , bo prawdopodobnie ich pod tym adresem nie ma . Zastanawia mnie
  • Odpowiedz
Nie ja tylko depozyt zapłaciłem i coś mnie tknęło że padłem ofiarą oszustwa poszedłem do adwokata a on mówi że oni na razie nie złamali prawa bo mają miesiąc na ściągnięcie auta a poznieji powiedział że mam prawo odstąpić od umowy wysłałem I'm wczoraj poleconym i czekam na odpowiedź nawet jak nie odbiorą mama podstawę że wysłałem w terminie ustawowym i w piątek Idę znowu do adwokata i zobaczymy czy się podejmie
  • Odpowiedz
Witam. My też zostaliśmy oszukani wpłaciliśmy 40% zaliczki dziś auto miało być na miejscu ale kilka dni wcześniej wysłali fakturę do zapłaty dalszej części kasy. Po odpisaniu na maila że dalsza kwotę wpłacimy zgodnie z umową przy odbiorze pojazdu. Dostaliśmy maila zwrotnego że dostawca nie będzie czekał na zaksięgowanie pieniędzy i mamy wpłacić pieniądze do godziny 12 podanego przez nich dnia. Odpisaliśmy że istnieją szybkie przelewy i nie widzimy innego rozwiązania niż
  • Odpowiedz
Policja nie może podjąć działań bo na umowie jest że mają miesiąc na sprowadzenie pojazdu i dopiero wtedy możesz iść na policję i zgłosić że padłem ofiarą oszustwa lub przywłaszczenia twoich pieniędzy Michał wyślij pod ten adres odstąpienie od umowy masz na to 14 dni zachowaj potwierdzenie nadania i idź jak najszybciej do prawnika pieniądze pewnie już wszyscy nigdy nie zobaczymy ale musimy walczyć chyba że nikomu nie zależy na oszczędnościach życia
  • Odpowiedz
Ale nie czekaliśmy 30 dni oni mieli tylko 30 dni na ściągnięcie a odstąpienie od umowy przysługuje 14 dni po podpisaniu przez internet bez podawania przyczyny i jeżeli przyjmą to muszą zwrócić wszystko co do tej pory dostali ale pod tym adresem znając życie nikogo nie ma więc pozostaje pozew sądowy bo z tego co mowil mi prawnik od każdej umowy zawartej na odległość masz 14 dni a szczególnie przez internet bo
  • Odpowiedz
Michal-tondera pieniędzy raczej się nie odzyska ale jak nic nikt nie zrobi to dalej będą tak działać i dalej ludzie będą płacić za coś co prawdopodobnie nigdy do nich nie trafi tylko w ciągu 2 dni jak pisze na 2 forach jest minimum 6 osób gdzie schemat był taki sam wpłata 40% i za 2 dni samochod jest i resztę zapłaty bez nawet zobaczenia auta wszyscy piszą ten sam scenariusz
  • Odpowiedz