Wpis z mikrobloga

idz do banku i sobie rozmien


@Dentka7: Tak się wtrącę tylko - z rozmienianiem pieniędzy w kasach bankowych jest często problem. Sam głównie płacę kartą, ale chciałbym mieć kolekcję wszystkich nominałów, żeby móc uzbierać każdą kwotę na szybko, tak powiedzmy do 200 zł. Mam etui do monet z podziałką na każdy nominał.
Wypłacałem z bankomatu i szedłem do okienka kasowego, żeby mi rozmienili, to często słyszałem, że to trzeba się umawiać
mam specjalnie latać do kasy żeby nabrać drobniaków?


@Majkel2008: Albo zrobisz to ty i będziesz miał z głowy na dłuższy czas albo przedsiębiorca i będziesz codziennie narzekał że za lód czy hotdoga nie można zapłacić banknotem 200zł bo niemal każdy próbuje robić to samo od rana do zamknięcia sklepu xD
@Chris_Karczynski Przecież ja gdzie się da płacę kartą xDD
@LubieHardkor Stoję z obu stron lady i wiem jak to wygląda XD Kiedyś chłop rzucił mi 100zł a wartość zakupów nie przekraczała 10zł niestety nie miałem żadnych banknotów bo dzień wcześniej udało się nabyć sporo bilonu 1zł i 2zł
A na pytanie czy nie ma może drobniej odpowiedział że przecież rzucił mi 100zł a nadal mi mało XDDD Chłop zaczął się rzucać że
@Dentka7 Tutaj jest problem z rozmienianiem w banku, bo pobierają opłaty, a nikt nie lubi płacić dodatkowo.
Nik specjalnie nie płaci grubymi nominałami, jak mam drobne to nimi płace, monetami też. , Wyżej ktoś napisał żeby małe zakupy robić za pomocą karty, ale przy większych zakupach jest podobnie, bo przecież końcówkę mamy podobną.
Ostatnio znalazłem mały sklep osiedlowy, który mi zastąpił żabkę, zawsze ma jak wydać, a jak nie, to idzie do
@MojHonorToWiernosc Nie ma, ale wszędzie polecają płacić gotówką, ale oficjalnie stwierdzam że jest to upierdliwe, choć mamy zabezpieczenie na złe sytuację, np. zajęcie przez komornika, za nie swoje długi, mojej siostrze oddali dopiero po tygodniu pieniądze "przez formalności" i jedynie przepraszam usłyszała od sekretarki komornika xd