Wpis z mikrobloga

Pograłem trochę w Redcrapa. Wstrzymywałem się z oceną aż sam nie zagram i jest gorzej niż się spodziewałem xD
Strzelanie nijakie, wstępu do fabuly kjm jesteś po co tu jesteś co cię motywuje nie ma xD
Pełno glitczy i bugów. Wiecie co sprawiło, że nie mogłem dalej kontynuować?
NIE DZIAŁA KUCANIE XDDD

Az sprawdziłem opcje i film na YT czy w tym momencie powinienem kucnąć by przejść przez przeszkode i nawet reset gry nie pomógł, dopiero na nowej postaci kucanie zaczęło działać xDD

Jedyny plus to jeden z lepszych HDRów w grach tej generacji. Na Dolby Vision przy 1200 nitach wygląda to świetnie. Chyba jedyny motor napędowy by jeszcze trochę pograć.
#gry #xbox #xboxseriesx #gamepass #redfall
Pobierz Xbox_Playstation - Pograłem trochę w Redcrapa. Wstrzymywałem się z oceną aż sam nie z...
źródło: temp_file4287036535272652594
  • 4
Ja byłem już zrezygnowany gdy tylko zapełniłem tablicę questów mniej więcej do połowy. Potem grałem na siłę, widząc że koniec już blisko. Po ostatnim zadaniu i bossie, okazało się że to połowa gry xD Weszłem sobie jeszcze na tą drugą mapę, zobaczyłem że jest jeszcze większa od Redfall i wtedy poszedł uninstall. Misje zbyt nudne, gameplay loop niewciągający, wrażenie bardzo niskiego budżetu. Niby grałem solo, ale nie wiem która grupa dałaby radę
@Xbox_Playstation: Ta gra to jest taki koszmar, że aż się wierzyć nie chce że oni to wydali. Ja odpadłem po 2 godzinach.
Największym absurdem tej gry jest to, że jako gra KOOPERACYJNA nie ma losowego matchmakingu tylko musisz grać ze znajomymi. xD ta gra już jest martwa w sumie i nawet nie wiem czy dostanie jakikolwiek update.
Krs90 - @Xbox_Playstation: Ta gra to jest taki koszmar, że aż się wierzyć nie chce że...