Wpis z mikrobloga

Soniarzom dupa pęka że kupili konsole za 3 tysiące, muszą płacić za gierki po 350 zł, nie mają Game Passa i nic fajnego tam już nie wychodzi i hejtują Starfielda w którego nawet jeszcze nie grali i nie zagrają na swoich chlebakach, a ja Xbox Series S za tysiaczka, Game Passik za stówkę na rok i Starfield dziś będzie odpalany i przygoda będzie grana, a za oszczędzone pieniążki wjedzie pizzunia pyszna i piwko do tego i tak trzeba żyć, a nie jakieś Horizon Forbidden Game za 300 zł

PS: Starfield już ma mocne 90/100, 80/100 w recenzjach i wiadomo że Soniarzom dupa pęknie i wyleją się jutro negatywne oceny ale dla mnie fana Skyrima to najlepszy dzień od dekady !

#starfield #xbox
  • 19
  • Odpowiedz
@trappedkite: Po pierwsze bitwa konsol w obecnych czasach nie ma sensu, bo i Sony i MS wydaje gry na PC, a Sony samo przyznaje, że stawia na gry usługi. Po drugie nikt, nikomu nie zabrania posiadania dwóch konsol albo nawet konsol i PC, nikt tego nie sprawdza. Po trzecie Starfield nie jest wcale tak zajebisty, gram w to i nawet nie ma czego zazdrościć. Taka średnia giereczka z dużym aczkolwiek hermetycznym
  • Odpowiedz
  • 0
@Rvn10: totalnie na wysokim poziomie exy ma PS, Heavy Rain mnie tylko jest w stanie wzruszyć bo to bardzo głęboka gra a takie Detroit Become Human to bardzo pobudza do myślenia i bardzo miałem dużo przemyśleń na temat tego jak ludzie ŚMIOM TRAKTOWAĆ ROBOTY : D God of War z nudną walką i wkurzającym dzieciakiem, TLoA ujdzie, Spiderman fajny jak masz 15 lat, Horizon mega paździerz, Gran Turismo może czyścić buty
  • Odpowiedz
@trappedkite: W sumie niby prześmiewczy wpis, ale się z niego dowiedziałem, że Starfield to w ogóle w Gamepassie jest xD wlaśnie sobie pobieram na PC. Tak to właśnie bywa, człowiek ma tą subskrypcję, odnawia mu się co miesiąc, ale w ogóle nie ma świadomości za co płaci, bo nie ma czasu śledzić newsów. #!$%@?, ja nawet nie wiem o co chodzi ze Starfield, prócz tego, że to gierka Bethesdy, więc oczekuję
  • Odpowiedz
@trappedkite: Żyj i daj żyć innym...
Każdy woli coś innego, ty zamiast grać i spędzać ten swój najlepszy dzień od dekady, to piszesz wysrywy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz