Wpis z mikrobloga

@JokerBonifacy: dokładnie
Podpinam się pod to. Megabeka z pajaca. Najlepsze że nasze Sebibebo Sebiątko w porównaniu z tymi gówno filmikami które teraz wrzuca Z DALA OD DOMU czuje się pewnie to i cwaniakuje, znowu do czasu aż trafi się kiecol volume 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°) nietęgą miał minę sebi hahahaha
P.....5 - @JokerBonifacy: dokładnie 
Podpinam się pod to. Megabeka z pajaca. Najlepsz...

źródło: IMG_9796

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 154
@PonuryBatyskaf: XDDD zastanawiałem się czemu znowu mi ludzie film komentują i wszystko jasne. Sebek jakieś 2 miesiące temu znowu szukał zaczepki, ale grzecznie mu przypomniałem że mogę go odwiedzić - ogarnął się.

Szkoda jego matki i siostry, matka w płacz jak ze mną rozmawiała (bo mówiła że to nie pierwsza taka akcja i od małego co chwile coś robił), a siostra? Siostra normalna dziewczyna, nie przyznaje się do idioty.

Obie kobiety
  • Odpowiedz
@Kiecol Oj panie Kiecol jeśli masz pan tak bezcenne informacje to daj wpis na #frajerzyzmlm bo #sebcel ostatnio przeżywa renesans i jest masa Mirków, którzy by poczytali o informacjach z pierwszej ręki. ps. Seba zrobił się ostatnio buńczuczny, agresywny i bardzo wulgarny. Znowu ludzi wyzywa od frajerów, p3dałow, biedaków itp. Mieszka w Holandii to mu puściły cugle, bo wie że go nikt tak nie dojdzie... a może jednak? ( ͡~ ͜
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: Nie w moim interesie jest go niszczyć, on jest głupi po prostu i krzywdzi swoją własną rodzine takim zachowaniem.
Więcej gadek o nim = więcej ludzi go będzie kojarzyć i więcej osób będzie się krzywo na jego matke na ulicy patrzeć...

Olać głupka i tyle :)
  • Odpowiedz
Sebek jakieś 2 miesiące temu znowu szukał zaczepki, ale grzecznie mu przypomniałem że mogę go odwiedzić - ogarnął się.


@Kiecol: pic or it didn't happen
bez tego to ma taką wartość jakby ktoś zasugerował że po akcji przepraszania fujarę jeszcze mu w wydech wsadziłeś, nawiązując do klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz