Wpis z mikrobloga

@tomaszraczek: Panie Tomaszu, uważam że byłaby to świetna sprawa gdyby zagościł Pan na mikroblogu podczas nocy oscarowej i na bieżąco komentował z nami wydarzenia gali. Zgadzam się w kwestii American Hustle - morze nominacji pewnie zakończy się nocą bez statuetki - być może wskoczy coś z pomniejszych kategorii typu kostiumy czy scenografia bo nawet scenariusz oryginalny wydaje się w tym roku za mocny.
  • Odpowiedz
@tomaszraczek: a nie uważasz że te oscarowe produkcje z ostatnich kilku la to przeważnie nuda i flaki z olejem? Choć przejrzałem właśnie ankietę i w tym roku nie wygląda to tak źle.
  • Odpowiedz
@stepBYstep: Masz rację jednak film w opisach czy zwiastunie nawiązuje do wydarzeń, które naprawdę miały miejsce, a potem z kapitana, którego załoga obarczyła całą odpowiedzialnością za te wydarzenia w filmie przedstawiono jako bohatera, który bierze wszystko na siebie... Film bardzo dobry, gra aktorska świetna, chociaż końcówka każdemu znana to naprawdę świetnie się oglądało, ale niesmak pozostał, bo bardzo nie lubię filmów, które niby są na faktach, a jednak z tymi
  • Odpowiedz
@Yokozuna: a skąd wiesz że prawda jest to co powiedziała załoga? w filmie był motyw że załoga chciała zawrócić na co kapitan się nie zgodził, za samo to mogli go konkretnie obsmarować.
  • Odpowiedz
@tomaszraczek: no dobrze, poznaliśmy kilka Pana ocen, a kto według Pana weźmie Oscara za najlepszy film? Wilk z Wall Street? Muszę przyznać, że trochę mnie ta ocena 9/10 dla niego zaskoczyła bo dla mnie przebił go zarówno Kapitan Phillips, Zniewolony jak i American Hustle.
  • Odpowiedz