Wpis z mikrobloga

@mrcino tak i to widać to o czym piszesz. Bo mieszkania tanieją względem inflacji i zarobków. Ale mnie przeraża jedno jak ten cyrk z budowlanką się skończy to martwię się o to aby dla wszystkich starczyło pracy. Bo wiecie że jak pan tynkarz straci pracę to i to pociągnie panią w Castoramie i innych na produkcji. Aktualnie na rynku płyty meblowej w Polsce są wyprzedaże. Przestój co był 2 miesiące temu myślałem
@mrcino Ci to wogole są ryzykantami. Nie nauczeni ciężkiej pracy uciekli z myślą o ciszy po pracy i od pracy. Tylko że dom wymaga po 10 latach dużo ciężkiej pracy i wkładu. Dom mógłby być spoko dla ludzi którzy posiadali ogródki działkowe i onie dbali. Ja bardzo rzadko widzę jakaś 30latke która by sądziła marchewki. A tak naprawdę pomału będziem wracać do takich czasów.
Wszyscy się śmieją z mika a kryzys na nieruchomościach już się zaczął na całym świecie. W PL nie ma krachu tylko dlatego że rzad odpalił bk2 i ludzie nie łapiący się na ten program zaczęli kupować


@Gustav88: w PL nie ma krachu, w Kanadzie nie ma krachu, w USA nie ma krachu - te trzy rynki sledze. Z tego co widze krachu nie ma nigdzie w EU. No ale na calym