Wpis z mikrobloga

@krystiano_ps3 chodzi o fakt, że w tym miesiącu dali dosyć średnie gry do plusa w ramach miesięcznej subskrypcji i podnoszą cenę abonamentu o 33%, więc ogólnie średnio to wyglada. Jakby dali jakieś świetne gry w tym miesiącu, to ludzie pewnie lepiej by zareagowali na podwyżkę, a tak to dali 2 gry 5/10 + grę mmo, to ludzie nie są zbyt pocieszeni pazernością soniarzy
@NielegalneKretowisko: psplus raczej wypadało by oceniać w skali rocznej bo subskrypcje na miesiąc kupuje margines użytkowników (dane z dupy, właśnie je wymyśliłem), mnie rocznie to wynosi podobnie jak netflix, stać mnie na to a oferta jest lepsza niż gamepass ¯\(ツ)/¯ plus mi się kończy za 2 lata, wtedy się będę martwić czy przedłużyc czy kupić dekoder do gamepassa dla biedaków, akurat może stalker wyjdzie
@NielegalneKretowisko: dla mnie Saint’s Row to odkrycie, mega zajebiscie się przy tym bawię, prawie wyczyściłem mapę. Totalnie nie kumam zarzutu o powtarzalności, dla mnie jest tu więcej różnorodności niż w GTA, które zresztą lubię. Zawsze miałem w pisiorze wszelkie minigierki, kręgle, polowania, wyścigi i inne pierdoły. Tutaj za to jest super zrobiony motyw tworzenia swojego przestępczego imperium. Dla mnie ta gra to czysty fun.